reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja jutro tez doktor. Mam nadzieje, ze dzidzia rozlozy nogi hihi ide na 11 i w razu jak bede mogla będę się chwalić.
R. nie może iść ze mną jutro, wiec przygotowałam koszulkę, dorobie szybko po wizycie i wysle fotkę, o ile będzie cos wiadomo :p

Oo taka:
Phototastic-16_02_2016_e9a39a70-1cf5-4ff7-9d0b-bfd226e3ff68(2).jpg
 

Załączniki

  • Phototastic-16_02_2016_e9a39a70-1cf5-4ff7-9d0b-bfd226e3ff68(2).jpg
    Phototastic-16_02_2016_e9a39a70-1cf5-4ff7-9d0b-bfd226e3ff68(2).jpg
    441,6 KB · Wyświetleń: 155
reklama
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa więc będę się powoli wczytywać. Tak na początek mam pytanie - czy w 15 tygodniu mogę już czuć ruchy? To moja druga ciąża ale zastawiam się czy to już tak wcześnie - w pierwszej dopiero ok. 20 tygodnia czulam.
 
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa więc będę się powoli wczytywać. Tak na początek mam pytanie - czy w 15 tygodniu mogę już czuć ruchy? To moja druga ciąża ale zastawiam się czy to już tak wcześnie - w pierwszej dopiero ok. 20 tygodnia czulam.
Niektóre dziewczyny już czują ja jeszcze czekam na te przyjemności więc jest to możliwe :)
 
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa więc będę się powoli wczytywać. Tak na początek mam pytanie - czy w 15 tygodniu mogę już czuć ruchy? To moja druga ciąża ale zastawiam się czy to już tak wcześnie - w pierwszej dopiero ok. 20 tygodnia czulam.
J juz czuje, a zaczynam15. Tez druga ciaza. Podobno w 2 czuc szybciej :-)
 
hej

Dominika gratki synka :)

Nati fajna koszulka :)

menia hej, mozesz juz czuc, sporo dziewczyn tutaj czuje juz od nawet 12tc

U mnie dzis rano szporota jakies akrobacje odstawiala, bo normalnie, az usiedziec nie moglam tak mi sie nie wygodnie zrobilo heh
Dzis dowiedzialam sie, ze juz sie nie lubie z kurczakiem i pizza, jutro kapusniak. Co do plci to ja nie mam zadnego przeczucia i nawet sie nie zastanawiam za bardzo, bo jest mi to chyba naparwde obojetne. Na poczatku chcialam dziewczynke, ale potem ktoras tu napisala, ze z bratem moj maluch lepiej sie bedzie dogadywal, rodzina meza zaciska kciuki, zeby byla dziewczynka, nie wiem co oni maja do chlopcow :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dominika81 - byłam na krzywej cukrowej ale nie dałam rady wypić tego kubka rozpuszczonego cukru :p w połowie zwrocilam wiec badanie nieudane, ale przynajmniej cukier drugi raz mi sprawdzą.

menia - witaj! Kopniaczki spokojnie możesz juz wyczuć :)

ja jutro jak będzie wszystko dobrze to powiem swojemu dziadkowi że zostanie pradziadkiem, będzie skakał z radości :) a no i musze poinformować jeszcze prababcię że zostanie praprababcią :D
na szczęście to nasze pierwsze dziecko wiec nie ma presji ze strony rodziny na płeć :p
 
Do góry