reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Matusiak, Ty na nfz? Bo ja jak byłam tydzień temu na 9 to prawie dwie godziny czekałam. :/ a wydawalo sie ze 7 kobietę to mało, a w międzyczasie ktoś po receptę albo po wyniki badań :p
 
reklama
Ja dzis cos slabo sie czuje. Normalnie nie mam sily. Zrobilam co mialam zrobic, jedynie prasowanie przelozylam na jutro :-) jutro musze posciel zmienic. Na szczescie obiad zostal z dzisiaj:-) czawartek i piatek do pracy, sobota sprzatanie i tak w kolko. Pogoda fatalna.. . Niech juz bedzie marzec :-)
 
dziewczyny - to powodzenia jutro na wizytach :-) :)

sloneczko - to całe nasze badanie trwało dobre 30 min, lekarz tam trącał malucha I z każdej strony sondą zaglądał także zajrzał :wink: sprawdził też czy to na pewno siusiak, czy nie pępowina, ale nie pępowina, bo nie unaczynione.

Mika06 - pytałam o cukier bo myślałam, ze już robiłaś krzywą cukrową.
o rany, ale długo u ciebie trzeba czekać...
ja też chodzę na nfz, ale mamy zapisy na godziny I prawie zawsze wchodzę o tej godzinie o której powinnam, czasem do 5-10 min czekam.

ja taka zwykłą wizytę mam w piątek (z wynikami krwi), dziś miałam tylko to usg genetyczne, ale robił mi ten lekarz do którego chodzę na wizyty
 
Dzisiaj dzień badań, bo my też właśnie wróciliśmy :-) Nasz Chłopczyk ma juz 8,4 cm, rączki do góry wyciągnięte, noga na nogę założona, aż lekarz sie śmiał :-) trochę mnie nastraszyl, że istnieje ryzyko przodujacego łożyska, ale wszystko sie okaże na polowkowym. Mialyscie Doswiadczone Mamy ten problem? A no i zwolnienie z pracy obowiązkowe. Ciśnienie mam niskie stąd te zawroty głowy. Ale serce od razu mocniej bije jak się widzi swojego Lokatora :-) :-)
 
Ja tez dzis mialam miec prenatalne, ale poszlam na umowiona godzine, a przychodnia zamknieta, tel nikt nie odbiera. Tak mnie wkurzyli ze niewiem co im nagadam jak sie wreszcie dodzownie. U nich to norma. W poprzedniej ciazy mialam podobe przejscia. 3 razy bylam zanim mi polowkowe zrobili
 
reklama
hahahahaha mi z chińskiego teraz dziewczynka wychodziła i mam chłopca :D

Dominika gratuluję synka!

okasia i happymama współczuje nieprzespanych nocek! ja tez mam mękę jak sie nie wyspie...

a ja sobie dziś dogodziłam kopytka na obiad, myślałam, że odlot zaliczę :D ale mdłości poranne dalej mnie trzymają buuuu :(

fryteqa fajnie że po badaniu jesteś i że wszystko dobrze!
 
Do góry