reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Miskax 14 myśle ze jeszcze ze 2 tyg ...

okasia współczucia , ja wymiotuje znowu od kilku dni myślałam ze minęło, a z mężem będziesz miała kontakt cały czas ?
 
reklama
Raczej słabo z tym kontaktem, bo ciągle ma jakieś spotkania, a w hotelu będzie dopiero po 21. I to pewnie będzie moment żeby zamienić ze sobą dwa słowa.

Przechodziłam sobie dziś obok lustra, patrzę na brzuch i odruchowo wciągam, a tu nic :)
 
Raczej słabo z tym kontaktem, bo ciągle ma jakieś spotkania, a w hotelu będzie dopiero po 21. I to pewnie będzie moment żeby zamienić ze sobą dwa słowa.

Przechodziłam sobie dziś obok lustra, patrzę na brzuch i odruchowo wciągam, a tu nic :)
Kasiu teraz to tu nie ma już co wciągać heh
 
Przynajmniej jest szansa.

Moj maż wyjechał 2 lata temu na miesiąc do Chin słyszeliśmy sie 3 razy ...
Poradzisz sobie :) będziemy Cię tu razem wspierać :) razem z mamami które tez zostają same bo jest kilka, w kupie raźniej :)
 
reklama
A ja zapytam z innej beczki :) jestem tu nowa , więc nie wiem czy w dobrym miejscu się udzielam - doradzcie :)) a więc moje pytanie, czy jest tu jakaś Polska mamusia , która mieszka i będzie rodzić za granicą ? :>

Dużo Nas takich ;-) a razem z kilkoma innymi Niemcy, poza tym Anglia, Holandia :p jakies pytania?

Miała ktoras może ciążowe leginsy z H&M? Bo kusza mnie z racji, iż nie mam żadnych bez gumki w tym momencie, a te się juz nie nadają :/

Kryzys mam. Poważny. Przez czekanie na wizytę, poranne i wieczorne mdłości i R. cale dnie w pracy. Aktualnie ze sobą nie mieszkamy, widzieliśmy się w niedziele, a ja swiruje... nie lubię tęsknić, nie wiem jak wy wytrzymujecie takie długie rozlaki.
 
Do góry