reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

hej. u nas dzis mroz. maz zatrzasnal kluczyki w samochodzie i jak blondynka z kawalow zapasowe zostawial tez w samochodzie wiec lipaaaaaaaaaaa.
myv tez dlugo sie o druga dzidzie staralismy- zreszta o pierwsza poltora roku sie staralismy ale sie udalo :)

i ja zycze wam wszytskiego dobrego w nowym roku :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja z moim mężem znamy się 5 lat po ślubie jesteśmy 3lata7miesiecy zdecydowaliśmy się na dziecko w momencie i udało się za pierwszym razem aż byliśmy w szoku :) to nasze pierwsze dziecko więc czekamy z niecierpliwością czy chłopczyk czy dziewczynka byle było zdrowe :) a co do imion jak na razie mamy Mikołaj i Lena :)
 
Matusiak: u nas tez sie udalo zapierwszym razem, tyle sie naczytalam o problemach innych kobiet i nie wierzylam ze moze nam sie tak szybko udac.. Nawet po zrobieniu testu, pierwszych lzach szczescia przyszlo zwatpienie: a moze test sie pomylil? Nie mozliwe zebym miala tyle szczescia :)
 
czyli nie musi mi być głupio :D dziecko planowane i po dwóch stratach nie poddaliśmy sie wiec mam nadzieje ze teraz będzie wszystko dobrze, do trzech razy sztuka :) choc teraz podchodzimy z lekkim dystansem i czekamy z radością do wizyty u ginekologa.
 
Jasne, ze z imionami to indywidualna sprawa ;-) ja mam wybrane długo, ale kto wie, czy jeszcze mi się nie zmieni.
Na ten nowy rok życzę Wam wszystkim spokojnych chwil z dzidziusiem w brzuchu, a także spokojnych z tymże dzidziusiem juz na rękach ;-) zadowolenia z partnerów i przede wszystkim zdrowia, bo szczęście juz mamy :-)
 
a co myślicie o nagraniu dzidziusia na usg? To by była fajna pamiątka :) tak myślę by na początku drugiego trymestru zrobić taką atrakcje mężowi żeby mógł sobie pooglądać co zrobił :D

mogę później nie miec okazji więc już teraz chce Wam życzyć spokojnych ciąż, dużo zdrowia i cierpliwości do pociech. Niech Wasze marzenia sie spełnią w 2016 roku ;*
 
reklama
Dziewczyny chciałam Wam życzyć wszystiego dobrego na ten Nowy Rok :) niech nam przyniesie same szczęśliwe chwile :) !!!

U mnie samopoczucie ok, mdłości zelżały, ale piersi bolą, jak synek się do mnie przytula to normalnie kwiczę z bólu :)

wogóle nie mam ochoty na dzisiejszego sylwestra, idę z synkiem do siostry będzie ekipa rodzinna, ale nawet nie wiem czy dotrwam do północy. Z mężem nie spędzamy sylwetra razem już od 8 lat :) z racji jego hobby - przynoszącego pieniążki - gra w orkiestrze i dziś też ma bal :) właśicwie w karnawale to soboty,piątki też zajęte :), podobnie latem w okresie weselnym, no ale coś za coś...

pozdrawiam
 
Do góry