reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dziewczyny czy wasze maluchy ogladaja bajki? Bo moj to uwielbia jedna -Tomka i przyjaciol- i moglby ja ogladac caly czas. Sam przynosi nam tableta zeby mu wlaczyc. Oczywiscie staramy sie zeby jak najmniej czasu spedzal w ten sposob, ale teraz w zimie wiecej czasu siedzimy jednak w domu i sila rzeczy oglada tv :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mój się nie interesuje. W TV jeśli już, to reklamy go przyciągają. Ale np jak jedziemy długo samochodem albo robię inhalacje to mu włączam piosenki dla dzieci na YT. I to lubi. No i oczywiście uwielbia oglądać swoje zdj i filmy [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam pytanie o czwórki. Jak wasze maluchy to znoszą?

Mikołaj po prostu strasznie. Gorączka sięgała mu 39'. 3 dni ciagle płakał. Ślinił się tak, że nie nadążał wypluwać, łykał i przez to miał kaszel i katar. Myślałam że to wirus, a lekarz stwierdził, że nawet gardła nie ma zaczerwienionego. Od dwóch dni doszła biegunka [emoji17] Dzisiaj jest pierwszy dzień bez gorączki. No jednym słowem - masakra.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez apetyt mniejszy a poza tym zero objawow. Wyszly nam prawie wszystkie naraz. Teraz ida trojki i oczywiscie tez hurtem, ale na szczescie bez objawow
 
Rany jak mnie Dawno tu nie bylo, Ile dziewczyn w dwupakach! Gratulacje dla kazdej i podziwiam odwage! Dominika jak Ty wszystko ogarniasz przy takiej gromadce [emoji27] zawsze sie zastanawiam jak ogarnelabym z malym dzieckiem wizyty u ginekologa a potem jak drugie by sie urodzilo to jak zorganizowac spacery i wizyty lekarskie.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diana - mój się nie interesuje na razie bajkami. Tv wogóle. Interesuje go telefon,ale bardziej to że jak przyciśnie przycisk to się ekran świeci ;) próbowałam mu włączać bajkę: tutitu, ale woli palcem przesuwać po ekranie i wyłącza.

Effa - mój bardzo kiepsko znosi wszystkie vzęby.
Do tej pory jeszcze ani razu nie chorował, tylko właśnie miał 2 razy gorączkę od zębów.
Raz miał 40 to mu chyba nawet coś dałam od gorączki. I jest mega marudny i nie śpi w nocy tylko się wierci całą noc. Miał 4 na górze i 4 na dole a teraz mu 4ki idą, jedna już prześwituje.
Ostatnio mu dużo wychodzi.
Teraz już przy tych 4kach nie ma gorączki, ale ślini się, gruzie wszystko, jest marudny i nie śpi.

Mika - kilka razy zabierałam małego ze mną na wizytę czy pobranie krwi. Na wizycie czeka u położnej przed gabinetem, raz go w szatni zostawiłam z panią ;) moja mama pracuje w przychodni to jak jest i może to go weźmie na tą chwilę.
Jak jadę czasem prywatnie do specjalisty czy na USG to umawiam się tak, żeby m był w domu.
Jakoś trzeba ogarniać, lepiej czy gorzej ;)
Jeszcze mam tatę niedaleko na emeryturze to też czasem mu zostawię Frania, teraz jak jest duży to bez problemu.
Na potem to na pewno będę organizowała podwójny wózek, bo bez tego nie ma szans.
Tak miałam przy dwójce starszych z różnicą rok i 10mcy.
Zobaczymy jak będzie ;)
Jeszcze Franuś mi śpi ok 3-4 godz dziennie (czasem więcej jak odsypia noc) to wczoraj miałam od 12 do 13:30 wizytę u dentysty z dwoma starszymi (lakowanie i przegląd) i ja robiłam 2 zęby, to akurat na 11:30 uspałam małego w wózku i zostawiłam tacie, jak wracaliśmy koło 14 to akurat się obudził, także nie sprawił mu kłopotu.


Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A wasze maluchy budza sie jeszcze w nocy na jedzenie? U nas jest codziennie jedna pobudka na mleko i nie ma opcji zeby sie uspokoil jak nie zje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry