reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Nieprawidłowe rozłożenie napięcia mięśni no i dziecko jest wyręczone. Nie musi układać dobrze stopek bo nic mu nie grozi. Nie uczy się chodzić samodzielnie :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oho...znowu ciszana forum ....Jesteście tu jeszcze sierpniówki? :)
Mój Robcio za 10 dni kończy roczek, nie do wiary jak szybko to zleciało.Imprezkę urodzinową będziemy robić 5 sierpnia. Przygotowania w toku...
Mały jeszcze sam nie chodzi, ale coraz częściej staje bez trzymanki, więc może niedługo ośmieli się ruszyć.
Karmię jeszcze piersią,- wieczorem do zasypiania, w nocy ( 2 razy), czasem jeszcze rano, bardzo rzadko zdarza się że w ciągu dnia.Poza tym chętnie je prawie wszystko.
Pare dni temu wyszedł mu 7 ząbek ( dolna 2 ). W ogóle to straszny z niego gryzoń ;), tzn gryze ,ale tylko mnie. Potrafi mnie dziabnąć w ramię jak trzymam go na rękach, albo w nogę jak wisi przy mnie gdy robię coś w kuchni :)
 
Mamyblue faktycznie cisza Kuba tez sam nie chodzi pomalu zaczyna robic po 2 kroczki chetnie chodzi z pchaczem za to jego ulubiona zabawa jest wchodzenie i schodzenia z tapczanu czy fotela [emoji6] od poczatku miesiaca chodzi do zlobka bo ja musialam do pracy wrocic. Kubus ma 6 zebow i na szczescie mnie nie gryzie [emoji4] bardzo chetnie je nowe rzeczy.
Roczek zbliza sie wielkimi krokami my wyprawiamy 04.08 a Kuba kończy 11.08

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szkoda, ze taka cisza tutaj.
Jeszcze rok temu z wielkimi brzuchami chodzilysmy, a teraz nasze dzieciaczki juz takie duze. Moj Olus jeszcze nie chodzi. Zeby ma 4 a kolejne dwa wlasnie wychodza[emoji3] synek jest z 16 a impreze urodzinowa bedzie mial 19 sierpnia

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas impreza urodzinowa szykuje się 19 sierpnia. Tort juz zamówiony ;) mój też jeszcze nie chodzi. Chwilę tylko stoi sam. Wszędzie go teraz pełno. Za 2 tygodnie wybieramy się na wesele z dzieckiem, bo nie mamy komu zostawić. Wiec juz się boje co to będzie. Kurde dzisiaj tak mnie syn przeczolgal w nocy. Budzil się co godzinę i mnie szczypal żebym ja się obudziła. Nigdy nie spał dobrze w nocy ale dzisiaj to już była przesada. Nie wiem z czym to jest związane. Aaaaa kiedy ja w końcu się wyspie

Napisane na SM-G850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katika to mamy imprezy urodzinowe w ten sam dzien[emoji3]u mnie tez noc fatalna, ale to przez zeby. Juz od tygodnia bardzo kiepski spi

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
Fajnie, ze piszecie znowu. Moj maly na razie chodzi za reke i pare krokow potrafi sam zrobic ale jeszcze pewnie pare tygodni minie zanim zacznie samodzielnie chodzic. Ostatnio wybila mu sie trojka na dole wiec juz mamy w sumie siedem zebow.
My tez robimy imprezke urodzinowa tylko jeszcze nie wiem w jaki dzien bo chyba polacze moje 30ste urodziny (jestem z 18 sierpnia) z malego (26 sierpien). Na razie sie nie moge zabrac za organizacje. Jakos czas za szybko ucieka :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie też 5 sierpnia impreza :D

Igi zębów 0. Chodzi tylko z pchaczami (krzesło itp ;))


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diana ja planuje 19.08 a jeszcze nic nie zrobione. Jakos nie moge sie za to zabrac[emoji3]

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My tez kupilismy pchacza ale pobawil sie nim jeden dzien i teraz juz nie bardzo jest zainteresowany. Woli sam chodzic przy meblach :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry