reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
A ja body na krotkie i lekkie spodenki na dlugie (ale to tylko po to zeby slonce ja w nogi nie spieklo, bo rece smaruje a nog mi sie juz nie chce) i cienkie skarpetki. Tylko jak na razie to ja wychodze w najwiekszy upal (po poludniu). Jutro planuje z rana wyjsc wiec moze i dlugie body bedzie. Generalnie to ubieram jak siebie
 
Ja wkładam na upał rampersy i tyle :)

Ej dziewczyny czy tylko igi został bez zębów? [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to pięknie [emoji23] u ignasia nawet nie wychodzą także ten :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakulka u nas też zero zębów ale że starsza miała pierwszego zęba jak skończyła roczek to się zupełnie nie przejmuję ani nawet nie spodziewam się ich narazie u Maksia.
 
Doczekałam się ! Młody przemówił ! Jest pierwsze : MAMA ! :) Już się martwiłam, że nie gaworzy, ale od soboty zaczął ,najpierw od bababbaa...a teraz jest " mama" . Zaczal też raczkować. Więc jest jakiś przełom :)
Wczoraj bylismy na trzecim szczepieniu 6w1. Wszystko ok. Na wadze 9,1 kg

I pytanie; Jak u waszych maluszków z lękiem separacyjnym? mój to nie moze mnie stracić z zasiegu wzroku, u każdej inej osoby na rękach jest ryk, Ostatnio moja mama wzięła go na spacer, jechał przodem do świata, jak się zorientował, że to ie ja pcham wózek to awantura, mama przez pół miasta wracała niosąc go na rękach bo jej było go żal, że płacze.
 
Mammyblue, gratulacje! :-) ja na razie slysze "me" i sobie stwierdzilam ze to o mnie ;)
Z lekiem separacyjnym u nas ciezko stwierdzic bo nie mam z kim malej poza moim partnerem zostawic. Ale z tata jak zostaje jest ok. Rozgladamy sie za zlobkiem, bylismy juz w kilku na rozmowach i w jednym "ciocia" wziela małą do dzieci na ogrodku a my rozmawialismy z szefowa wewnatrz i bylo ok, mala chyba nawet nie zauwazyla ze nas nie ma ;) za to inne dzieciaki w zlobku, to jest dla niej hit! :-)
 
reklama
to nasze "mama" też pewnie jeszcze takie nieświadome, ale jakie miłe dla ucha, chociaż mając starszego syna wiem że czasem "mamowanie" staje się upierdliwe;)
U nas właśnie czasem jest afera jak jest nawet u taty na rękach, a ja jestem gdzieś w pobliżu. A jak wyjdę np. do sklepu to jest w miarę ok, za to jest ryk jak wrócę, jakby był obrażony , że go zostawiłam.
 
Do góry