reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja znam dziewczyne, ktora swojemu 5cio miesiecznemu dziecku dawala paluszki rybne takie opanierowane gotowe :)
Dzieki dziewczyny za inspiracje. Jutro planuje ugotowac mu na deser kisiel domowy. Bede szukac jeszcze jakichs pomyslow :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Fajnie, że tak wasze maluchy wszystko jedzą. Moja tylko ze słoiczków i to nie wszystko. No i jeszcze wsuwa chleb i chrupki kukurydziane. Ma problem z kawałkami, ale to chyba przez to, że idą jej górne ząbki. Muszę uzbroić się w cierpliwość...
 
Ryba - zrobiłam kulki z dorsza, marchewki, koperku, kleiku i nie pamiętam co tam jeszcze dawałam.
Ale strach miałam, kilka razy miętoliłam rybę w poszukiwaniu ości

Sent from my SM-G800F using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny jak dbacie o zabki i jame ustna maluszkow? Ja kupilam ta nakladke na palec i myje mu woda ale srednio nam to idzie prawde mowiac.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak ubieracie maluchy na spacery w taką ciepłą pogodę? Trzymacie się jeszcze zasady zakładać jedną warstwę więcej niż sobie?
U nas przebił się trzeci ząbek - dwójka. Będę miała wampirka .
 
reklama
Ja ubieram w dlugie body i jakies spodnie dresowe ale chyba jutro dam mu krotki rekawek. Moja kolezanka dzisiaj wlasnie tak na krotko ubrala corke w tym samym wieku i bylo ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry