reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Przez nisko poziom żelaza dziecko mniej je, to na pewno. U nas jak był przy dolnej granicy normy, to też podawałam. Mój synek tez głównie na cycku. Ale tym się nie martwię, bo mleko mamy jest najbardziej kaloryczne pokarmem dla dziecka. Zupka szybciej dziecka nie napcha, bo jest o wiele mniej kaloryczna. Więc jeśli wasze dzieci nie przybieraja na wadze, to świetnie sobie radzą żądając mleka. Więcej zaufania do nich, one naprawdę wiedzą czego potrzebują. Polecam przeczytać książkę " Moje dziecko nie chce jesc". Mi to dużo pomogło. Mój syn jest pod siatką i tez nie zjada ogromnych ilości. Dzięki tej książce przestałam się tym martwić [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Macie juz moze pierwsze buty takie porzadne dla maluszkow? Neurolog polecala nam dzisiaj buty z Bartka. Tanie nie sa ale to nie problem tylko gdzies wyczytalam, ze nie wszystkie buty od nich maja atesty. Polecacie jakies inne firmy jeszcze?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Diana ja polecam firmy Emel , poczytaj sobie na necie,buciki skórzane profilowane - mają stronkę internetową, też do tanich nie należą, ale naprawdę jako pierwsze buciki polecam :)
ja okazyjnie kupiłam pierwsze półbuciki, ale coś Adaś nie spieszy się do stawania na nóżki nie mówiąc o chodzeniu i boję się że zanim to nastąpi będą za małe :p
20170513_161629-1.jpg
 

Załączniki

  • 20170513_161629-1.jpg
    20170513_161629-1.jpg
    274 KB · Wyświetleń: 58
O wlasnie emel. Podobno sa dobre. Na fb dla takich dzieci dopiero wstawajacych i chodzacych przy meblach polecaja attipasy.
Na yt jest filmik z zawitkowskim o pirwszych butach.
a Ania, te emelki kupujesz na lato? Czy to jakies sandalki wtedy? Ja sie zastanawiam co mojej malej kupic bo za miesiac jedziemy na wakacje wiec chce zeby cos miala do wstawania i chodzenia przy meblach. Chyba do tego czasu nie zacznie jeszcze chodzic.
 
Dzieki Dziewczyny. Problem w tym, ze u mnie w miescie chyba nie ma butkow z tej firmy. Mi kobieta w sklepie polecala jesscze Geox i Superfit. I tez sie zastanawiam czy mu kupic zakryte czy sandalki bo podejrzewam, ze on za chwile zacznie chodzic wiec akurat na lato sandalki bylyby fajne. No nic cos wybiore na pewno:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie te z zdjęcia miałam okazję kupić za 50% ceny nówki, szkoda że nie są sandałkami ;)
u mnie Emel w mieście jest (notabene w sklepie w którym pracowałam :p ) także jak Adaś zacznie COŚ działać w kwestii chodzenia to wtedy zobaczę co i jak i zdecyduję się jeszcze na sandałki :)
Geox i Superfit jeszcze lekko droższe niż Emel nie ?
 
Ja mam emel i sa bardzo fajne. Kupilam sandałki, ale zaluje ze nie maja zakrytych paluszkow. Bo jak chodzi to o te paluszki sie troche boje. Niby nie przeszkadzaja chodzi po chodniku i trawie. Ale tez latwo jej sie je sciaga te butki. Jeszcze polecaly dziewczyny pierwsze buty walkking's.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moj mlody wogole nie chce miec bucikow zalozonych. Wytrzyma gora kilka minut. I albo raczkami sciaga albo tak kopie nogami ze same spadaja.
Na razie jeszcze nie chodzi wiec jest ok ale potem to nie wiem co zrobie. Mam nadzieje, ze mu sie odmieni. Ktoras z Was ma podobny problem?

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kayah, mojej zakladam tylko jak ma sobie chodzic. Zawsze biore je ze soba ale nie zakladam bo sciaga i chce je gryzc. No a one juz brudne przeciez. Wiec nie ma sensu. We wozku jeździ bez bucikow czasem i bez skarpetek bo tez ściąga [emoji3]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry