reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Taaak ma 11 kg ale łóżeczko jeszcze w porządku ;) do 20 kg mam :) tylko minusem jest to ze jest lekkie i rano młody przyjeżdża nim do mojego hehe

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój ma obniżone napięcie mięśniowe, też nie siedzi, nie raczkuje,nie pelza, nawet rak nie prostuje jak leży na brzuchu, nie powiem trochę się tym martwię chociaż wiem że każde dziecko inne, a poza tym Mati jest dużo noszony bo brat nie pozwala mu swobodnie się bawić na podłodze, starszy ma 2,5 roku.

W przyszłym tyg idziemy na pierwsze zajęcia z rehabilitacji więc może coś ruszymy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basia dobrze że już wszystko w porządku... Jak dużo na rękach noszony to kiedy ma ćwiczyć i załapać pelzanie itp... ja ostatnio właśnie doszłam do wniosku że mój Mały z mojej winy taki nieporadny na przemieszczanie się bo albo na rękach albo siedzial tylko na podłodze i jak lądował na brzuchu to zaraz niezadowolony i go "ratowalam" spowrotem sadzajac przestalam juz Go ciagle sadzac i kombinuje sam teraz
 
Moja zaczęła raczkowac. Pokonuje coraz to dłuższe dystanse. I chyba dziąsła ją bolą, bo tak strasznie marudzi i kiepsko śpi. Dzisiaj pobudki co godzinę.
 
Kardula wspolczuje. U nas tez nieciekawie przez zeby. W nocy co chwile placze przez sen. Albo sie budzi i nie chce spac przez nastepne 2-3 godz

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Mikołajowi zęby juz z miesiąc idą [emoji23] Ale na serio. Ciągle ma tsk rozpulchnione dziąsła. Powoli tracę nadzieję, że w końcu wyjdą [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas niby od stycznia[emoji23][emoji23] ale wkoncu przebily sie 2 dolne jedynki. Myslalam ze teraz bedzie spokojniejszy ale widac ze go boli dalej. Ida dwa na raz to moze dlatego.

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Lacze sie w bolu z zabkujacymi. Dzis noc tez byla nie za ciekawa. Widac juz wyrazna ciemna kreske na dziasle- to znaczy ze juz po najgorszym czy przed najgorszym bolem?
Wogole to mamy mase kontuzji przy tym raczkowaniu. Mala zaczyna siadac i wspinac sie na szafki, lapac za szuflady. Juz porozdemtowalismy uchwyty z najnizszych szafek, bo wczoraj tak przysolila glowka podczas takiego wspinania ze ma sliwe na czole a najwiecej kontuzji jest jak ktores z nas przy niej stoi i pilnuje jak sama sobie chodzi to chyba jest ostrozniejsza, a tak to sie chwieje, rozkojarza i bum
 
reklama
Do góry