reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Marlenka zdrowia.
Moja też nie raczkuje. Ale za to posadzona potrafi długo siedzieć i się bawić. Nie jest też długodystansowcem. Rozłożyłam koc na podłodze, bo mata okazała sie za mała. I na razie skupia się na nim.
Nie wiem jak ją zachęcić do jedzenia. Wczesniej tak ładnie jadła wszystko, a teraz tylko mleko jest dobre.
 
Kobitki które karmią mm pytanie do Was. Jakie mleko mm wybrać ? Któraś zagłębiła się w skład? Karmie ciągle odciaganym mlekiem choć od paru dni na noc daje bebiko 2. Nie wiem czy to dobre mleko czy nie ale jak miałam problemy z laktacja to dostała Babilon 1 i jej nie smakował i czytałam w necie że bebiko smakowo dla dziecka najlepszy i tak też było - te wypila. Teraz w sumie wszystko z butli pije od wody po kaszki i chyba smak mm nie będzie miał już większego znaczenia. W związku ze chce całkowicie przejść na mm szukam najlepszego skladem i cenowo nie powalajacego :-) helppp.
 
Staram się nie popadać w paranoje choć przyznam że mam wyobrażenie że siedzące dziecko to już się bardziej zajmie książeczka i zabawkami...choć to pewnie pierwszy poważny krok do piekła czyli samodzielności w przemieszczaniu się hahaha
Nam rehabilitantka powiedziała ze śmieszą ja takie twierdzenia ze dziecko powinno już to czy tamto. A i jeszcze dodała ze jej zdaniem Fikip w ciągu 2 miesięcy raczej nie będzie raczkowal. I to też jest w normie
 
Dzięki za info. A jeszcze pytanko mojej na policzkach i szyjce powychodzily czerwone place? Jak smaruje kremem to trochę jest lepeiej ale nie schodzi całkowicie czy przy zabkowaniu i slinieniu się to normalne czy może jakieś uczulenie?
 
Dzięki za info. A jeszcze pytanko mojej na policzkach i szyjce powychodzily czerwone place? Jak smaruje kremem to trochę jest lepeiej ale nie schodzi całkowicie czy przy zabkowaniu i slinieniu się to normalne czy może jakieś uczulenie?
Ja ostatnio bylam u dermatologa z mala bo tez od 2 mcy ma takie czerwone i suche place na policzkach. Jak smaruje emolientem (nivea sos) to podobnie jak u Ciebie schodzi ale potem znowu sie pojawia. Dermatolog stwierdzila ze to za malo na alergie i pewnie od mrozu i suchego powietrza w domu. Mamy smarowac i jak sie zrobi wiosna to ma przejsc.a, lekarz sie pytala czy nie zabkuje wlasnie i czy nie ma duzo sliny bo do moze byc od tego. A wrzuc zdjecie tych policzkow to powiem Ci czy u nas to tak samo wyglada :):)
 
reklama
Nam rehabilitantka powiedziała ze śmieszą ja takie twierdzenia ze dziecko powinno już to czy tamto. A i jeszcze dodała ze jej zdaniem Fikip w ciągu 2 miesięcy raczej nie będzie raczkowal. I to też jest w normie
No widzisz, no to nam własnie dzisiaj na wizycie kontrolnej neurolog zaleciła żeby chodzić z małym na fizjoterapie bo jeszcze nie trzyma równowagi jak siedzi, że ma słabe mięśnie brzucha.Ale babka ma własnie takie opinie, że lubi wyolbrzymiać problemy. Więc teraz nie wiem czy rzeczywiście znowu lecieć do fizjoterapeuty,czy po prostu poczekać jeszcze z miesiąc. Przecież dopiero za tydzień skończy 8 miesięcy. A może wiecie jak sama mogłabym z nim ćwiczyć, żeby była jakaś poprawa?

Mój też ma właśnie takie suche poliki.
 
Do góry