reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój umie siedzieć jak się podciągnie siedzi spoko ale już nie ma zajawaki na podciąganie ani nie myśli zeby sam usiąść bo teraz zajął się pelzaniem i próbuje raczkować [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny cieszcie sie ostatnimi chwilami spokoju. Jak moja zaczela raczkowac to nie moge spokojnie usiasc bo nagle mata jest juz nuudna i najciekawsze sa: szafka rtv, wycieraczka na buty i kontakty lub przedluzacz. Jak tylko na nie zwroci uwage to dostaje speeda i nie poddaje sie nawet jak ja przeniose z 10 razy spowrotem na mate ;)
 
A tak nie w temacie, kiedys przeczytalam taki komentarz jakiegos rodzica, ze z dziecmi jest jak z gra, jak juz opanujesz jak sie je obsluguje, to przechodzisz na nastepny level trudnosci, ktory znowu trzeba opanowac i tak w nieskonczonosc ;)
 
Wlasnie u mnie jest to samo. Rozkladam mu puzzle i mate i pelno zabawek tam daje a on odwraca sie i czolga do lawy, mebli itd. Ponowne odkladanie go na mate nic nie daje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
O matko, to muszę korzystać z maty póki się da [emoji23] Chociaż doszłam do wniosku ze dla mojego małego to jest pole, które należy omijać [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj jak mu pomoge to usiadzie, ale sam nie bardzo sie garnie do tego. Troche pelza ale bardzo nieudolnie jeszcze. Ostatnio w pozycji na brzuszku zaczal sie bardziej na rekach unosic i dupke do gory probuje unosic. Do raczkowania daleka droga. Lekarz mnie ostatnio uprzedzal ze on moze troche pozniej wszystko robic bo jest ciezki.

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Mój nie raczkuje ale wiem o czym mówisz, on pełza pełna para i mate ma gdzieś. Kupiliśmy już zabezpieczenia bo wyjmował kabel, wkładał palce do kontaktu i zaczął otwierać szuflady. Także nie wiem o jakim spokoju mowa [emoji23]
 
Misia też nie raczkuje podciągnięta siedzi sama chwile ale sama nie siada, na brzuszku unosi pupe i próbuje się czołgać ona z 26.08
 
U nas na najwyższym. Mała nie raczkuje i nie siada. Nie siedzi też posadzona tylko leci na boki...więc chyba daleka droga do obniżenia łóżeczka. Czy tylko my tak w plecy z umiejętnościami?? Mała z 22.08
U nas podobnie i nie zanosi się na jakieś rewolucje,wszystko powoli nam przychodzi[emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I u nas najwyższy poziom.Młody ani myśli wystartować z pelzaniem czy siadaniem.Nawet się jeszcze nie turla.A 7 miesiecy dzisiaj nam stuknelo.Ale załapał w koncu o co chodzi z jedzeniem.U nas niestety pasmo chorób.Młody kaszel i katar,starsza wymioty i gorączka pierwszy raz zresztą a ma trzy lata,a ja zapalenie zatok pierwszy raz w życiu.Niech to chorowanie się już skończy.
 
Do góry