reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Igi 19.30 juz kima. A rano bym się nie obudziła gdyby nie rabal w szczebli syrami.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Nie lubię Was czytać [emoji22] zazdroszczę tego snu. Mój ostatnio wykluczył już jedna drzemkę z trzech po 30 minut, a 2 dni temu przez cały dzień 44 minuty [emoji23] i w nocy nie śpi jak Wasze dzieciaki No ale cóż .. [emoji85] ostatnio przy usypianiu tez był koszmar, spał 5 minut i trzeba było usypiać na nowo i tak godzinę/półtorej. Także macie luksus dziewczynki ! [emoji41]
 
Sierpniowka Ty też masz Kubę tak?;) no ja zwykle nie mam co narzekać w dzien bo 3 razy po pół godz to pospi, ta środkowa drzemka to czasem nawet po 2godz z malymi przerwami trwa jeśli przy nim leżę z piersią na wierzchu. Ale noce to są okropne ostatnio. Wieczorem zwykle jak chce go uspac to sie mecze 1.5godz czy zaczynam o 20 czy o 21 go usypiac, a On albo się śmieje i rozglada albo krzyczy że złością. I jak w koncu zaśnie to jeśli nie po 5 min to po pół godz się budzi jakby traktował to jako kolejna drzemkie i potem znów minimum godzina żeby go uspac;(
 
Kurcze dziewczyny wsiadlyscie mi na ambicje z tymi ćwiczeniami, odchudzaniem, hula hop itp... zamiast iść spać to siedze i czytam o roznych cwiczeniach bo już patrzec na siebie nie mogę, mam wrażenie że mam większy brzuch jak np 3mce temu... ale im więcej czytam i znajduje coś nowego to dochodzę do wniosku że nie wystarczyłoby robić tylko na np płaski brzuch bo pośladki czy uda też by się przydalo;) albo chociaz te Tiffany boczki;) wszystkiego ćwiczyć to pewnie nie da rady na raz a jakbym nie widziała efektów dość szybko to pewnie bym się zniechecala jeszcze bardziej... ech... czemu to tak sie trzeba męczyć że wszystkim?:angry::crazy:
 
Gosia spokojnie z tym czytaniem [emoji16] Nie szalej [emoji6]

Ja jak ćwiczę ABS, to te ćwiczenia wzmacniają mi nie tylko brzuch, ale i plecy. A jak robie trening na pośladki, to czuje całe nogi. Także robie 2 treningi (trwa to mniej niż 20min), a ćwiczę brzuch, plecy, pośladki i nogi [emoji3]

Nie wiem czy przy małym dziecku da się coś więcej zrobić. Tyle mi się udaje.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry