reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ja posilki o ile przygotowuje to z mala w bujaku w kuchni spiewajac tanczac itp ale sama rzadko porywam sie na cos ponad kanapki bo wez gotuj robiac przedstawienie, to jedzenie nieregularne to kaplica dla odchudzania niestety, tak samo slodycze ale nie jestem w stanie sobie odmowic chociaz takiej przyjemnosci [emoji16] wczoraj udalo mi sie rano na karimacie z mala pocwiczyc kazde powtorzenie sie konczylo buziakiem albo podniesieniem malej z jakims 'heeej' albo cos no chodakowska przy tym wysiada [emoji23] dziecko calkiem zachwycone smiala sie w glos ale czy mam sile na takie regularne pajacowanie to nie wiem wlasnie czuje zakwasy po wczoraj
 
reklama
Mi też ciężko jest odmówić sobie słodyczy. Zabroniłam mężowi kupować, bo doszłam do wniosku , że to chyba jedyny sposób żebym ich nie jadła. A mam tak że po każdym posiłku musi być coś słodkiego.

Ale wczoraj sama wypuściłam się na zakupy [emoji47] Wiadomo z jakim efektem. Nie mogłam przecież od tak ominąć półki ze słodyczami [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny możecie mi napisać jaki kleik ryżowy kupujecie albo lepiej wysłać zdjęcie.

Ja tego tematu nie ogarniam. Robiłam juz 2 podejścia i skończyło się tak ze stałam przed półka w sklepie przez pół h zastanawiając o co kuźwa chodzi. Tego jest za dużo! Normalnie mieszają ludziom w głowach [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a to nie mozna z ryzu zrobic po prostu? mi pediatra polecala sinlac ale jak zobaczylam sklad to mi rece opadly 30% zbednych dodatkow
 
Sinlac jest straszny , tez patrzyłam na skład jakiś czas temu.

A kleiku ryżowe nie ten sam sklad mają ?

atdctrd8ammce1aq.png
 
Ja ostatnio zaczęłam ćwiczyć, ale słodyczy nie odstawiłam i tu jest mój błąd. Wczoraj wcięłam o 22 płatki kukurydziane i mowie dzisiaj do mojej mamy jaka ja durna jestem, a ona "oj ty taka bladziutka jesteś, nie możesz sobie wszystkiego odmawiać, przecież ty karmisz" Potrafi człowieka podnieść na duchu;)
Która jest z Wrocławia i mi powie gdzie w niedziele są czynne sklepy z wozkami, musi być duży wybór:)
 
reklama
haha wczoraj bylam u babci na obiedzie nalozyla mi fure jedzenia bo nie mozna sie odchudzac jak dziecko ze mnie zyje na to bedzie czas po karmieniu [emoji23] od razu razniej, to nie moja wina [emoji23]
 
Do góry