reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Aza dzięki:)
Duma mama:p

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Polcia super gratulacje;) a mój się nie chce przekrecic... nawet na brzuch z pleców nie chce tylko krzyczy żebym go na ręce wzięła albo posadzila;( a za 2dni pół roku kończy. Wogole teraz jak mu te zęby wyszły to jeszcze bardziej nieznośny jest i ciagle krzyczy nawet na rękach. Może to kolejne chcą wychodzić ale mam nadzieję że się uspokoi trochę...
 
I ja gratuluje pierwszego przewrotu i zazdroszcze Misia jakoś nie ma ochoty albo potrzeby pokombinować lubi leżeç na pleckach na brzuszku trochę mniej ostatni zamiast unosić główke kładła ja na kocu za to podnosiła pupe przekomicznie to wyglądało
U nas dzisiaj masakra najpierw moj mąż smarkał potem trochę ja a dzisiaj Mycha dostała gorączki niby nie dużo bo 37,6 ale strasznie się męczyła mam nadzieje że to zęby a nie jakaś infekcja
 
Kurczę, moja Natka też dostała goraczki wczoraj 37,7. Dałam przeciwgoraczkowy, spadła i w nocy znów to samo. Teraz jest ok. Zobaczymy co dalej. Podejrzewam, że to zęby, bo ciągle tak jakoś językiem miesza w buzi.
 
kardula to jeszcze nie goraczka, zbija sie jak powyzej 38 jest ale faktycznie moze byc przez zeby moja prawie 39 miala chwile zanim wyszly
 
My już mamy dawno obniżony i jest ok. Ja mam pytanie do mam użytkujących pieluszki Dada czy Wam też te 4 tak nie podeszły jak mi? Nie cierpię ich ubierać, szczególnie po kąpieli. Od 9 kg są Dada 4 plus ciekawa jestem jakie są.
I jeszcze jedno pytanie czy któraś mama przechodziła już na mleko nr 2. My akurat mamy Bebiko i dziś albo jutro przechodzimy i ciekawa jestem jak to jest.
 
My mamy obniżony poziom łóżeczka, bo zaczęła się już czepiać szczebelków. Dla mnie problemem jest tylko wyjmowanie Natki, bo trzeba tak niewygodnie się schylać a ona już waży 7,5 kg. Nie wiem jak dam radę jak jeszcze przybierze.
Mleko zmieniliśmy już na 2, ale mamy Bebilon. Obeszło się bez problemów. A co do pieluch to nie wiem, bo my jeszcze używamy 3. Azamamew a co jest z tą 4 nie tak? Bo właśnie do nich się przymierzałam.
 
reklama
Właśnie się pytam, bo nie wiem czy tylko mi się ją tak źle nakłada po kąpieli je w dzień ujdzie, ale dla mnie są jakieś dziwne:/
Tosia waży już 7,8 też nie jest już lekko.
 
Do góry