reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

my dzisiaj na ważenie byliśmy i maly przez 2 tyg zjechał mi 65 g niby nie dużo ale właściwie nie powinien chudnac trochę się tym denerwuje

860io7esy4a5nu3e.png
 
reklama
agnes u mnie to samo, zeby wyszly ale dalej maruda w nocy sie budzi w dzien chce na rece juz sie pogodzilam z tym, ze mam takie dziecko, ze tylko mama i mama najlepiej przyklejona do mnie non stop

justyna a kp czy mm? moze mniej je po prostu?
 
Jeszcze dwa tygodnie skoku w moim przypadku. Zeby nie idą za to jojczy non stop i potem tak wzdycha śmiesznie [emoji14]

atdctrd8ammce1aq.png
 
kp cały czas no wlasnie mialam wrażenie że wisi mlody na cycku. może nie w ciągu dnia bo tu się nic nie zmieniło ale w nocy co 2,5h. od soboty zaczął się budzic tylko raz o 4. będę obserwować. za tydzien zwaze i się okaze

860io7esy4a5nu3e.png
 
Agnes, u mnie mała ok, ale my na razie zębów nie mamy a skok ma się dopiero zacząć. W tamtym tygodniu była marudna i myślałam że to już zeby, ale nie, nie wyszły a i mała się rozpogodzila teraz. Na szczescie nie wymaga już noszenia na rękach wiec ja tylko przekładam z łóżeczka gdzie ma karuzelke na mate, do lezaczka, na karmienie i od nowa.
A u Was kiedy odbywają się skoki? Wg daty narodzin czy wg czasu skorygorącego do terminu porodu?
 
Ja tam w ogóle skoków nie odróżniam[emoji12]
Kurde dziś dałam pół żółtka do zupki ale takie grudki się zrobiły i Adaś miał odruch wymiotny mama moja mówiła by przez sitko przetrzeć wiec jutro kolejna próba [emoji53]
Ja mam Adasia zapisanego na środę na te ćwiczenia ale nie wiem czy nie będę przespisywac no bo nie jest jeszcze zdrowy kurde a tak czekałam na ten dzień bo ciekawa jestem co i jak...


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna zdj znać jak waga za tydzień. Nie stresuj się. Zobaczysz za parę dni czy odrobił. Moze to chwilowy zastój.
Co do skoku to raczej wg czadu skorygowanego.
Middayjoy zeby mogą wychodzić etapami. Czyli tydzień temu mogła być przez nie marudna a teraz trochę jej to odpuscilo. Jeszcze niedawno wychodzila mi 8. I tez tak było ze czasami bolało a później okres spokoju i tak w kółko.
 
reklama
u mnie te pierwsze skoki byly wyrazne zgodne z data urodzenia ale ja w 39tc urodzilam, na ten w 5tyg w szpitalu wyladowalismy tak sie darla ale jakos od tego dlugiego skoku 14-19tyg jest mniej wiecej tak samo okreslilabym to jako pol skok sa lepsze gorsze dni wiadomo

ania a da sie przelozyc np o tydzien? to byloby lepiej, chyba ze jakies dlugie oczekiwanie to bym sie zastanawiala, zalezy tez jak samopoczucie adasia
 
Do góry