reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Jest w porządku wszystko :) nie miałam weny bo się wpienilam, czynsz nam podnieśli o uwaga 300 zł wiec to już qurwa przekracza wszelkie granice bo wypieprzac 1700 zł na 40 metrowe mieszkanie to jakaś katastrofa totalna wiec jesteśmy w kropce.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Ta ale weź znajdź u nas w tym pizdziglowiu cokolwiek. Komuna albo blokowiska gdzie z psem mogę wyjść na parking od biedronki.

atdctrd8ammce1aq.png
 
300 to dużo. Rzeczywiście można by płacić kredyt zamiast komuś do kieszeni. Ale hipoteka ma też swoje minusy. Nie jest już tak łatwo np. Zmienić miejsce zamieszkania.
 
Oj biedna ty to trzeba szukac w innym miescie zapraszam do nas :-) my placimy 800+ oplaty(za dwa pokoje) a dodam ze w Poznaniu placilam 900+ opłaty( kawalerka) więc jest roznica

U nas zaczął padać śnieg
1484166637362.jpg

Jutro z córką na sanki idziemy

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1484166637362.jpg
    1484166637362.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 266
Ja mam kredyt na mieszkanie 38m. Płace 630 rate. Dostalismy kredyt jak oboje zarabialiśmy najniższą krajową wiec da sie:) tez wynajem nas drozej wychodził.

wniddf9hpcb059dp.png
 
My mamy prace sezonowa wiec z kredytu nici. Co z tego , że przez pół roku mam sporo kasy jak.potem pół roku na dupie siedzimy bez umowy. Mój teraz idzie na kurs i juz ma staż zapewniony wiec będzie lepiej ale na teraz to kaszana

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
No tak umowa na stałe musi być. I chociaz ta najniższa krajowa
Nam sie z pracodawcami udało dogadac i w ciagu 3miesiecy zalatwilismy. Takze starajcie sie o umowy i bierzcie kredyt. Bo tam chyba ogłupieli żeby czynsz o 300zl podnosić niech sie pukną za przwproszeniem.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Do góry