reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Niestety nie pomogę bo narazie wcale nie smaruje a mój nie ma problemów, ale tutaj -2 stopnie to już straszny mróz i do tej pory może ze cztery razy tak bylo;)

Jak dajecie Maluchom pić? Tzn w czym? Szczególnie te kp... bo dietę rozszerzam a pić nie dawałam jeszcze a po tych marchewach itp to kupy gęste że ho ho...
 
reklama
Był u mnie kolega, taki starszy facet i powiedział że u ich syna skóra była sucha i podrazniona przez to że całował niemowlaka w poliki. Ślina dorosłego może tak wpłynąć na delikatna skórę małego. Powiedział że jak go przestali całować i on uważał z brodą, to przeszło.

Taka podpowiedź, ale wiadomo że to może wcale nie być to.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diana to się ciesz że łyżeczka. po co zbutli w koncu i tak będzie się musiał łyżeczka nauczyć.
a tak w ogole po co wy przyprawiacie. przecież sól to najgorsze swinstwo w takim wieku.
ja będę sama gotować jak ostatnio. na parze. warzywa super były czuć było że marchew to marchew a burak to burak.

860io7esy4a5nu3e.png
 
gosia jak dajesz cos poza mlekiem to po posilku wode trzeba zaproponowac inaczej wlasnie te kupy ciezko ida, mozesz strzykawka podac np
 
Gosia, ja daję do picia soczki hippa rozcieńczone wodą pół na pół raz dziennie. Podaję w butelce. Często też przystawiam na krótko do piersi. Problemów z kupą nie ma. Robi nawet 2 razy dziennie:oops:.

Na soczkach jest napis, że mogą rozluźniać kupkę.
 
Kardula a Ty dokarmiasz trochę mm czy tylko pierś? Sorki bo się pogubilam;) czytałam teraz ze nawet wodę butelkowa dla takiego malucha powinno się przegotować ale nie wiem czy to już nie paranoja;) i ze lepiej z niekapka albo łyżeczka...
 
Ostatnia edycja:
Dokarmiam też mm 2 razy - przed spacerem ok 11.30-12 i na noc. Ok 14-15 daję obiadek, ok 18 owoce, a soczek gdy wiem, że zjadła a marudzi. Wtedy wypija w sekundę 60ml:D.

A dziś znów taki mróz, że siedzimy w domu:(.
 
Kardula to ładnie córcia pije, ja mojemu kupiłam te drogie herbatki z hippa z koprem i jabłkiem a ten nie chce pić :( pewnie dlatego że mu ich nie słodzę, samej wody też nie pije :( jak tylko poczuje krople to się krzywi.
 
reklama
Mika, to jeszcze nic. Kiedyś pojechaliśmy do galerii, nakarmiłam ją a ona po godz zaczęła się drzeć. Nie miałam jak jej dać cyca, Na szczęście wzięłam butelkę z wodą 120ml. Wypiła wszystko i o dziwo nie ulała.
 
Do góry