reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moja dzis była na spacerku ale u nas -4 takze nie źle była chyba z godzinke może niecałą. Spała ładnie. Wczoraj tez z babcią byla na pół godzinki i oki. Dopiero wieczorem niższa temperatuta.

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Middayjoy, mieszkam w okolicach Rzeszowa. Dzisiaj podobnie zimno jak wczoraj. Wg prognoz chyba w czwartek dopiero wyjdę z małą.
Coś się dzieje z nią dziwnego. Taka jest marudna w dzień, nie może zasnąć. Może to zęby... Albo brak świeżego powietrza:confused:
 
U nas dziś juz -8. Niby można spokojnie wyjść ale teraz za to ostrzegają przed smogiem. Wiec lepiej siedzieć w domu :( ale mnie to wkurza ze władze nic z tym nie robią, ludzie pala w piecach jakimś, za przeproszeniem, głównem a my wszyscy to wydychamy :(
 
ja tez juz dzisiaj mialam isc ale smog :/ jak mowia ze ludzie starsi i dzieci powinny zostac w domu to sie boje mala ciagac
 
Dziewczyny moja dzisiaj w nocy wstawala co godzine ..czy to moga isc jej zeby czy jak ? myslalam ze oszeleje normalnie z zegrakiem w reku od 1:20 budzila sie rowno co godzine.
 
reklama
Do góry