reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
moja mama najpierw kaszke jakas mi dawala i (tu uwaga do sierpniowki) pierwszy raz noc przespalam jak mnie kaszka zapchala na dobranoc :D

a ja drogie kolezanki wstalam o polnocy, o 1, o 2, o 3, o 4 i od 4 z mala w lozku lezalam co chwile podawalam cycka bo gubila i plakala, wygladam jak potwor [emoji23]
 
reklama
No właśnie podobno kaszkę się dawało szybko. Ja się nie boję dawać warzywa. To dziecko decyduje czy jest gotowe. Jak Igi nie będzie chciał jeść to będzie pił mleko tylko. Ja słyszałam , że to właśnie czy dziecko sie garnie do jedzenia świadczy o gotowości.

Jezu papercut to jest jakieś niesamowite! Co godzinę wstawać, ja bym nie dała rady. Poważnie bym mm dokarmiala żeby się choć trochę wyspać i swojego wykopać z wyra. Co Ty bierzesz ? :D sierpniowka Ty też co h?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry