reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

gadasz jak moj dzisiaj, narzekam na skok ze w dzien spac nie moze z 4 drzemek po 30min zrobily sie jedna max 2 i ryczy bo zmeczona na co moj ciesz sie, ze w ogole spi nie jest az tak najgorzej [emoji23]
 
reklama
Ja tez zaczne rozszerzac diete w tym miesiacu. Mysle ze za tydzien zaczne mu dawac troche kaszki a na poczatku stycznia albo moze pod koniec grudnia zaczne dawac warzywka. Moja mama tak robila, tesciowa, kuzynka wiec tez sprobuje. Rozmawialam tez przed chwila ze szwagierka i ona miala rozmowe z pania gastrolog na ten temat i babka powiedziala, ze od 4 m-ca mozna dawac wszystko bo dziecko jest juz gotowe. No zobaczymy jak te dzieciaki to przyjma :) a dopiero co sie rodzily masakra!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No! Pamietam jak dziś ten dzień.. rany i ten okropny masaż szyjki macicy [emoji27] dziewczyny tyle się już znamy! Pamiętasz Kulka jak miałyśmy takie dziwne skurcze co mężowie byli na popołudnie w pracy ? Jezu już myślałam ze to już się zaczyna [emoji85]
 
No wlasnie na kaszkach i kleikach tez tak jest napisane. Ale ja az tak sztywno sie tego trzymac nie mam zamiaru. No chyba, ze maly jakos zle zareauje. Zobaczymy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
podobno na opakowaniach tak jest bo moze byc a nowe zalecenia sa stosunkowo krotko, ale np na mm 2 ktore dostalam jest jak wol ze przed 6mc rozszerzanie diety tylko w porozumieniu z lekarzem ja tam sie boje :D
 
To mi mój lekarz mówił ze mm2 nie można dawać przed 6 miesiącem i bez konsultacji . Skoro powiedział to duński lekarz który ma luz do wszystkiego to coś w tym jest
 
Sierpniowka racja, zawsze może być gorzej:) a za 15 lat sila bedziemy z lozka wyciagac o 13 tej godzinie ;) dziś poczytałam sobie o high need baby i moja się na szczęście nie kwalifikuje. Ale to musi być sajgon!
 
reklama
A mi ostatnio jak bylam lekarz powiedzial zespokojnie po 4 mies moge dac malemu sprubowac warzyw a polozna jak do mnie przychodzila mowila ze sie zmienily wytyczne i teraz po 6 miesiacu co osoba inne zdanie corce przy mm rozszerzalam po 4 mies teraz jestesmy na kp eiec zamierzam toche później

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry