reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Wszyscy na spacerach, piękna pogoda. Moja mała o dziwo dalej śpi po naszej normalnej rundce spacerowej, to krąże naokoło bloku i delektuje się spokojem ;)
 
reklama
Oj Kardula to i tak nieźle. Mogłaby nie spać wcale :eek: ja tak miałam przez pierwsze 6 tygodni, praktycznie brak drzewek w ciągu dnia
Masz rację. Trzeba się cieszyć z tego co się ma. Zawsze może być gorzej.
Ale tu cicho... Ale to chyba dlatego, że andrzejki. My niestety w domu.
W którym tygodniu zamierzacie rozszerzać dietę waszych pociech? Ja chyba nie będę zwlekać. Mała tak mi się dziwnie przyglada jak jem. Może ona też by chciała? Jeszcze tydzień i skończy 4 miesiące. Wtedy chyba dam jej marcheweczke.
Miłego wieczorku
 
My w piatek bylismy na drugim szczepieniu. Pediatra powiedzial, zebym dala malemu marchewke tydzien przed ukonczeniem 4 miesiaca.
 
Masz rację. Trzeba się cieszyć z tego co się ma. Zawsze może być gorzej.
Ale tu cicho... Ale to chyba dlatego, że andrzejki. My niestety w domu.
W którym tygodniu zamierzacie rozszerzać dietę waszych pociech? Ja chyba nie będę zwlekać. Mała tak mi się dziwnie przyglada jak jem. Może ona też by chciała? Jeszcze tydzień i skończy 4 miesiące. Wtedy chyba dam jej marcheweczke.
Miłego wieczorku
Mi się juz przyglądała jak jadłam jabłko jak miała 2 miesiące ;) podobno powinno się rozszerzać dietę po 6 miesiącach wg zaleceń WHO. Bratowa mi polecala stronę w internecie a propos rozszerzania diety: 1000 dni
 
reklama
No właśnie kiedyś się tak wcześnie zaczynało, moja babcia pamięta, ze ciotce dawała soczek jak miała 4 miesiące [emoji41] ale to tez na mm. Na piersi większość zaczyna od 6 chyba. Ja tez zacznę od 5.
Middayjoy mój tez mało sypia, 3 drzemki max 30 minut w dzień, kiedyś jeszcze spał na spacerze ale teraz nie ma na co liczyć, ostatnio ledwo udaje mi się zakupy zrobić. W nocy tez nie za ciekawie ale trzeba się cieszyć bo ostatnio jak pomyślałam, ze miałby spać po 5 minut co godzinę to dopiero urwanie głowy bym miała. Nie jest aż tak najgorzej [emoji41]
 
Do góry