reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ja to jak moj wydziwia to hukne na niego, ze chyba sobie jaja robi

jakbym pospala 21-6 to bym sie posikala z radosci chyba :D
 
reklama
Jezu ja tez jakbym tyle spała to byłoby coś. Mój ostatnie dni jest taki maruda, ze nawet nie mam czasu się pouczyć. On już nawet na spacerze nie zasypia od wczoraj :( Mój tez dzisiaj wielce zmęczony a ciągiem spał od 23 do 5 potem wstał siku i do 8 spał. Jeszcze mi powie ze zrobił mi śniadanie faktycznie bo wydarlam się ze ja mam wszystko robić a on leży to kanapki zrobił i wielki Panicz. Jeszcze twierdzi ze on by sam sobie dał super radę [emoji41]
 
Ja mam to szczescie,ze maz mi duzo pomaga. Robi zakupy, robi czesto obiady na 2-3 dni. Po pracy tez zajmie sie malym. Wymieniamy sie obowiazkami. A w sobote wysprzatal cale mieszkanie, wiec w ten weekend wypoczelam :)
 
sierpniowka jak bedzie miec wolne w koncu zostaw go z mm i niech kombinuje [emoji23] zobaczymy za ile h zadzwoni ze sobie rady nie daje
 
Hahaha on wolne ma dopiero 24 [emoji23][emoji23] grudnia , może jakaś jedna niedziela się po drodze trafi. On jak ja idę się umyć albo robię coś a mały płacze to se leży nie zajmie go nie pobawi się Haha bo wielce zmęczony
 
My ze szwagierką wczoraj mielismy wychodzne a chlipaki zostali z dziecmi na 4h dali rade. Ale oczywiscie przez dwa dni probowali sie wykrecic a pozniej chcieli zebysmy na 17wrociły a my nie ma opcji że nie dosc ze raz na jakiś czas wyjdaiemy to jesCze sie spieszyc o niee. Moj na weekendach widzi dopiero jak mała szaleje dziś pierwszy raz stracił cierpliwosc bo o 12mała zawsze marudzi długo niczym zaśnie i najpierw ja ją usypiałam pozniej on a ona dalej płacz. Wkurzył sie mowi popłacze przestanie. Hehe w końcu niech wie co ja mam codzienniebo tej godzinie jak on w pracy. A nie mowi mi że całe dnie seriale oglądam dupek. Jedyna atrakcja to seriale i zakupy a on wypomina dziad! Szybko go do pionu ustawiam. Rano wweekend go budze i odsypiam nie ma zmiłuj to ich dzieci tak samo jak nasze.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry