reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja właśnie po poprzedniej ciąży ćwiczyłam skalpel chodakowskiej i odpowiednio jadłam to pięknie schudłam i brzuszek nawet zgubiłam:) więc da się, ale jakoś nie mogę się zmotywować:(
 
Polcia mi pediatra na ten czerwony paluszek zalecila przemywanie Octeniseptem i smarowanie Altabactinem ale wyczytalam na ulotce w Internecie ze tego leku nie nalezy stosowac u dzieci ponizej 12 lat wiec zrezygnuje z tego :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie ćwiczenia? Bo moj oczywiście nic nie powiedział więcej niż ja sama wiem bez skończenia medycyny
Na początek chwytamy dziecko za przedramiona ( nie za same dłonie) i unosimydo pozycji półsiedzącej. A drugie ćwiczenie to chwytamy dziecko za prawa raczke i prawa stopke oraz lewa raczke i lewa stopke i przekręcamy raz na jeden bok, raz na drugi. U lekarza płakała jak nam to pokazywał, ale w domu podoba jej się to.
Jeśli chodzi o ćwiczenia, bo ja też jestem po cc, to nie zaczęłam. A mam 5 kilo więcej niż przed ciążą :oops:. Na razie myślę poszukać czegoś, co mogłabym robić razem z córką, np. przysiady mając ją na rękach. Chociaz szczerze mówiąc (wstyd się przyznać:zawstydzona/y:) ja sobie niczego nie odmawiam.
 
Ja tez 5 do przodu. .. niestety. Ale sama jestem sobie winna. Nie umiem odmówić sobie słodyczy no i porcji posiłku tez nie potrafię zmniejszyć. A o ćwiczeniach to już nie wspomnę. Zawsze mam milion innych rzeczy do zrobienia. A nawet jak chwile man to ciesze się ze mogę po prostu usiąść i nic nie robić.
Kardula dzięki za ćwiczenia. A ile twój maluszek ma? Bo moj 9 tygodni i nie wiem czy nie za wcześnie na to podnoszenie.
 
chyba nie ma potrzeby wogóle tak podnosić dziecka..
lekarze tak podnoszą żeby tylko sprawdzić napięcie mięśniowe.

teraz ważne zeby dziecko minimum pół godziny dziennie leżało na brzuchu I głowę ćwiczyło.
 
Dordaw no wlasnie na rivanolu jest napisane ze też dzieci powyzej 6roku życia narazie w mydle jej moczymy i psikamy oktaniseptem jest troszkę lepiej ale ma dalej czerwone.
Tuptup moja raz na jakis czas ma tak że przesypia noce a potem znowu sie budzi ja sie przedstawiam a pozniej ciezko znowu wstawac[emoji14]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja ma już 13 tyg. U Ciebie Agnes może być troszkę za wcześnie. A co do ponoszenia główki to sobie świetnie radzi. Jest tak uparta, ze nawet jak się jej znudzi i zaczyna marudzić to z główka uniesioną do góry.
Czy któraś z was stosowała helicid control na ulewanie?
 
Optymistka, ja robie tak samo. Mlody zasypia okolo 20. Potem karmie go na spiocha okolo 23, zalezy o ktorej ide spac. I synus dopiero nad ranem sie budzi do jedzenia. Od kilku dni mam tak dobrze bo jeszcze niedawno co 2 godz wstawalam.
Anpio ja jestem pi cc. Ciezko mi sie zebrac do cwiczen. Ostatnio cos probowalam, ale zaczelo mnie bolec podbrzusze i sie wystraszylam troche


Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry