reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Paper Nina się urodzila mniejsza niż Igi przecież. Moja siostra zawsze mówi , że dzieci się nie porównuje. Wydaje mi się , że też dużo zależy od wzrostu rodziców. Ja jestem karakan ale mój mąż ma 192 cm wiec Ignacy wysoki będzie pewnie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Papercut Jasiek tez wolno wiec spokojnie, cieszmy sie maluszkami ;)

Dziewczyny mogę dostać dostęp do maila? Chętnie zobaczę wasze pociechy i prześlę zdjęcia Jaśka aaaa i chętnie też zaznajomię się z Wami na fb, jeśli macie ochotę czeka na info na prv ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja też mam 1.62 :p a mój z 1.90 . Dzieci się nie porównuje. Moja jak się urodziła miała 56. A później to się zobaczy bo dziecko może nagle stanąć ze wzrostem.
 
reklama
No bo Twój też taki szczupak chudy. ;D Mój sobie wygląda dobrze. Moja jest kluska a je tak jak ma jeść w sumie nawet mniej bo najwięcej mleka to 120 zjada, nadal. Starsza córka tez była kluska a teraz to chudzina straszna, od razu jak tylko zaczeła chodzić to się zaczęła zmieniać.
 
Do góry