reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Niunia rozumiem ja wczoraj też miałem niesamowitego wkurwa na męża. Polcia a piekly Cie sutki? mały nie jadł 5 godzin i spał więc chyba dobrze zjadł ostatnim razem, teraz piersi nabrzmiale i leci pokarm [emoji120] [emoji2]

[emoji173]
 
domyslam sie :D a mi mala pospala 7h nakarmilam z jednego i stwierdzilam, ze z drugiego odciagne bo twardy jak kamien a do karmienia kolejnego conajmniej 3h, poszlo ponad 100ml ale robudzilam sie kompletnie juz kanapki zjadlam, teraz herbatke pije :D mam strasznie glosny laktator pozamykalam drzwi od salonu i sypialni, zawinelam odciaganego cycka w koldre a i tak troche sie balam, ze zaraz moj przyjdzie, ze go obudzilam, to chyba jedyna wada mojego laktatora (ale mala np zasnela calkiem w tym halasie)
 
7h ciągiem? [emoji1] bolało odciąganie pierwszy raz? Ja dziś będę rozdziewiczac laktator [emoji23] może mi się pobudzi trochę laktacja

[emoji173]
 
tak od 21 do 4 :D nie ale jak za mocno podkrecilam moc ciagniecia to mialam wrazenie ze popekaja mi sutki wiec ostroznie jak masz taka regulacje
 
Ja 84 i powiem wam ze jak idę droga a dzieciaki mi dzień dobry mówią to mi jakoś dziwnie, bo czuje się jakbym dalej miala te 20pare,a tu stara baba ze mnie,heh

Wczoraj maly byl prawie cały dzień na butli i już mi się to odbilo na laktacji, juz mam mniej pokarmu. Muszę dziś coś pokombinować żeby wróciło wszystko do normy.

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniab - nie jestes sama wśród 'starszyzny', ja r.81 ;)

My też dziś chrzcimy :)
Maly też ma koszule z mucha.
Jak mi wyślecie namiary to też wyśle zdjęcia.
 
reklama
Wow paper 7 godzin [emoji2] nie pamiętam ile tyle spałam bez przerwy, chyba na początku ciąży jak się nie sikalo co chwila [emoji28] ok będę uważać tylko jeszcze muszę poczytać kiedy najlepiej co i jak [emoji38]

[emoji173]
 
Do góry