reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja 91 :) wiekszosc podobnie:) tez ide do tej grupy na fejsie[emoji14]odnosnie kupek moja tez miala dwa razy dwudniowa przerwe ale nie plakala wiec chyba nie bolało ją. Ale czasem sie zdarza ze robi zielonkawe i troche mnie to martwi bo mowia ze od alergi tak moze byc zapytam lekarki. Mam troche obsesje bo ja jestem alergikiem i strasznie sie boje ze bedzie miala..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepszym sposobem pobudzenia laktacji jest częste przystawianie dziecka do piersi, bo do mózgu dociera sygnał że trzeba zwiększyć produkcję.
Po karmieniu można zastosować metodę 3-5-7.
Poczytajcie sobie też o kryzysach laktacyjnych. Są w 3 i 6 tygodniu, u mnie były oba.
Najlepiej żeby dziecko opróżniało pierś do końca, bo najpierw leci takie wodniste mleko które ma zaspokoić pragnienie a potem dopiero to treściwe które syci.
U nas też nie było kupki chyba ze 3 dni a dziś po południu cały pampers aż po pępek :)
 
Dziewczyny jakąś masakra małego przystawilam i nic.. Z prawej nic nie leci z lewej poleciało trochę i dupa. On płacze z głodu chwyta ta pierś próbuje i nic. Co mam cholera zrobić..

[emoji173]
 
reklama
Do góry