reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ja jestem na etapie organizacji czasu :D jeszcze siedzę na kanapie z tymi ,,papierkami i naczyniami" dookoła. :D ale z dnia na dzień coraz lepiej mi idzie, mąż wyzdrowiał więc nareszcie mam szanse umyć się wieczorem jak człowiek :D
zostawiłam dziś męża z małym pierwszy raz na 30 minut, dzwonil dwa razy w tym czasie :D hitem było pytanie co ma zrobić jak maly ma czkawkę bo on się boi że coś mu się dzieje :p
u mnie syn chyba zaczyna się regulować, zauwazylam ze o podobnych porach wstaje w nocy i śpi dziś więcej w dzień.
dziewczyny od kiedy będzie bezpieczny kilkuminutowy przejazd miejską komunikacją z maluchem? Jakby nie patrzeć dużo ludzi i bakterie ale nie mam wyjścia i kilka spraw będę musiała załatwić zabierając synka ze sobą...
 
reklama
Ja domyślam się w czym problem, otóż mój facet złapał lekki katar, po nim załapałam ja no i mała, byłam z tym u pediatry bo widzę że jej w gardełku zalega, ale kazała tylko wodą morską, maścią majerankową i tyle, a mała raczej dlatego nie może spać bo ją to męczy
 
moj zostal na 2h z mala jak pojechalam do przychodni z cieciem, akurat jak skonczylam wizyte napisal, ze mala juz placze za cyckiem a chwile potem dzwonil bral mnie na glosnik i kazal malej mowic, ze wracam bo juz nie wiedzial co robic haha
 
Moja wczoraj po szczepieniu też dużo spała. Ja mam o tyle komfortową sytuację, że mój mąż jest cały czas ze mną, czasami w nocy też ze mną wstaje, np. teraz moja przez całą dobę nie robi kupy, a jak już zrobi to przecieka pampers, jej ubranko i ja jestem też. Potrafi przy niej zrobić wszystko, trochę wolno idzie mu ubieranie jej.
 
Aza
To dobrze masz, nawet bardzo dobrze, ja do dziś też miałam takie wsparcie,niestety przyszedł czas zostać samemu, no i przeszłam chrzest bojowy. Chociaż padam z nóg mała w końcu zapadła w głęboki sen, (obym nie wykrakała). Co do kupek to też miałam z tym problem, rzuciłam temat na kontroli u pediatry, powiedział że alarm może być jak 3 dni nic nie będzie, więc na razie się nie martwię jak mała nie zrobi przez24 h.
 
Staram się jednak, żeby zapewnić mężowi czas do pracy, żeby mógł się skupić, czasem idę na spacer sama czasem on chce dołączyć.
 
ja karmie piersia. wybudzam co 3h o ile sie sam synek nie obudzi. ogolnie maly nie placze jedynie wieczorem po 20 i to regularnie co dziennie to samo. ryk az uszy bola. na poczatku myśleliśmy że to kolki ale stwierdzilam ze młody przetwaza informacje z dnia i tak reaguje. w nocy spi ladnie. przewaznie dostaje cycka kolo polnocy a potem po 4 rano sie budzi. dzis ja obudzilam się o 5 a maly spal. nie moglam zasnac na powrot wiec dalam mu jesc i spal do 8

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
aza - najważniejsze to współpraca w związku, podział obowiązków na tyle na ile się da, przynajmniej ja mam takie zdanie.
justynka - witaj :) zazdroszczę, chociaż może troszkę grzeszę że narzekam na swoją małą, może dzisiaj miała gorszy dzień, zobaczymy jutro ! z tymi kolkami to też miałam takie podejrzenie, chociaż położna mi mówiła że na tym etapie nie powinna mieć. Hmm...
 
reklama
dośka ja tez dzis zostalam sama :-) od rana do jutra rana :-) czyli nocka moja i powiem ze po 3 dniach marudzenia malego dzis to istny krolewicz zoro jakiegos wiekszego placzu (tfu tfu tfu ) zobaczymy jak nocka nam pójdzie ale u mnie juz druga didzia i jakos sie juz tak nie przejmuje:-)
 
Do góry