reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ja odbijam 2x podczas karmienia i zawsze jak facet w barze beknie, jak tego nie zrobie to sie wierci i marudzi widac, ze to powietrze przeszkadza, tylko podniose i beka wtedy
 
reklama
Ok tak spróbuję też zrobić, może dlatego go też brzuch bolal. Ładnie dał mi popalić w nocy, myślałam, że się wykończe. [emoji38]

[emoji173]
 
a moja dla odmiany ostatnio w nocy spi 23-3-6-9 a ja z nia 23-3 i potem juz nie zasypiam, jak pomysle jaka bym byla wyspana jakbym do 9 pokimala to az mi slabo, ze nie korzystam ale za nic wyciszyc sie nie moge
 
hm no od jakiegos czasu mniej wiecej tak samo w nocy spi, godziny sie przesuwaja w zaleznosci jak sie z kapiela i ostatnim karmieniem wyrobimy, moze tez dlatego, ze w sypialni spedza tylko noce jest ciemno, szumia fale z mojego telefonu i generalnie w warunkach jest duza roznica miedzy noca a dniem, w dzien w wozku ja klade zeby miec na oku
 
Igi zasypia o 20 i budzi się o 00 , 3 lub 4 6 lub 7 i końcowo około 9 :) jak mąż ma na popołudnie do roboty to ja z synem spie jak on o 20 to ja 21 w łóżku :D także wyspana jestem :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hoho czyli ja mam diabelka [emoji1][emoji1] pokazały nam się potowki na twarzy, jest jakiś sposób, nie wiem czy smarować? [emoji26]

[emoji173]
 
Już sprawdziłam właśnie w Google. Myślałam, że nie zdążę ale mały przysnal. Próbowałam go odbić ale on po jedzeniu od razu czkawa.

[emoji173]
 
reklama