reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mamakulka, wieczorem to i w dzień to wszystko serwuję ale w nocy mam mózg zlasowany. Nie wiem, czy nie wyprasowałabym siebie zamiast pieluszki ;) W nocy wszystko wygląda strasznie. Najgorsze jest to, że niby doświadczona matka jestem ale jak widać zmęczenie niszczy wszystko.
Mój leżaczek jest od zera ale rozkłada się całkiem na płasko. Z matą faktycznie można poczekać i karuzelką też. Chyba w trzecim miesiącu coś to daje.
 
reklama
Beata, a propos chwalenia, ja już nic nie mówię. Przez pierwsze dwa tygodnie tylko się popisywałam jak to mam z dzieckiem super - i wszystko się popsuło. Do tego stopnia, że podejrzewałam u siebie depresję poporodową i jako że karmię mm wspomagam się tabletkami ziołowymi na uspokojenie. W pewnym momencie tak bałam się zostać sama z dziećmi, że albo się trzęsłam albo płakałam. Mąż już od tygodnia chodzi do pracy - wstaje o 5 rano, więc nie mam sumienia prosić go o pomoc :(
 
No u mnie też maluch się zrobił bardzo " zywy" jak skończył 2 tygodnie z tym , że mój mąż w ogóle nie brał urlopu[emoji14] na początku kąpiel była tak głośna , że się bałam , że sąsiedzi do mopsu będą dzwonić [emoji23]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Płuca tez rosną Papercut! :D

Mój to w ogóle urósł. Musze mu kupić pizamki dzisiaj bo nie ma już żadnej dobrej na 62. To jest pulpet. Grubasek się zrobił, długi jak wąż. Zaraz mu zrobię focie i wstawię :)

Ja na leżaczki mam napisane newborn wiec cholera może można.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
1473058865464.jpg
1473058913744.jpg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1473058865464.jpg
    1473058865464.jpg
    57,8 KB · Wyświetleń: 424
  • 1473058913744.jpg
    1473058913744.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 418
moja tez powoli z 56 wyrasta, oczywiscie tylko na dlugosc bo dalej wszystko po bokach luzne jak nie wiem, w 62 to dopiero paradnie bedzie wygladac, straszna z niej chudzinka chociaz powoli na buzi sie pyza robi, moze ignasia kiedys dogoni :D

a ten twoj lezaczek jest na plask czy pollezacy? bo jak na plask to mozna i teraz a jak nie to sytuacja jak z fotelikiem samochodowym -jak mus to mus byle nie na dlugo

a co do tego co napisane, jak szukalam o nosidelkach (oczywiscie na moim jest info, ze od urodzenia) to doczytalam sie, se producent moze napisac zebys ty zachecona kupila natomiast z zaleceniami ortopedycznymi itp nie ma to nic wspolnego, na przykladzie nosidelka taki maluszek powinien miec glowke oparta o doroslego, plecki w c wygiete i nozki jak zabka zeby bylo zdrowo a w tym moim niby od urodzenia wisi sie na spojeniu lonowym, plecy proste i glowka moze latac w kazda strone wiec odpada

edit - ignas sliczny ♡ ale chyba do taty podobny sie robi teraz :D
 
@Mamakulka nie zawsze w de sa wygody-jak wszedzie, zalezy jak sie trafi, ale co tez zauwazylam: w drogeriach DM jest (miedzy regalami-no ale nie wybrzydzajmy :D ) jest przewijak ze wszystkim co potrzeba (pampersy itd). Przyjedz do Dortmundu! :D
Moj Antek tez juz 62 zaczyna nosic :D
 
reklama
Do góry