reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Widze dziewczyny ze te ktore sa juz po I my przed mamy urzedu hormonow :/
Niestety Nie sa to latwe dni dla nas ale musimy myslec dlugofalowo ze za kilka tyg Nie bedziemy tego pamietam I cieszyc Sie naszym I rosnacymi dzieciaczkami:)

U nas dzis goraczka Jak Nie Wiem. Wybralam Sie Na spacer ale niestety Nie dalam rady jiz wrocic bo upal Sie taki zrobil ze schowalam Sie w cien I Szwagier po mnie przyjechal bo Nie dalabym rady dosc bo odeszlam
Od domu z dzieciakami ponad 3.5km
:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello. Ja dzisiaj wstałam :-) wyciągnęli cewnik i dren z brzucha od razu lepiej. Kroplowke przeciwbólowa miałam i fajnie się wstało. Młody sliczniutki i kochany ale płuca ma nie małe :-) w cyckach mleko jeszcze słabo, ale nie stresuje się bo to normalne po cc. Cieszę się że już mam z górki i jestem jak nowo narodzona. Brzuch jednak to ogromny ciężar hehe. Jeszcze chwilka i wy też się doczekacie :-)
 
Dziewczyny mowia ze jak skurcze to kapiel. Ja zawsze biore prysznic. Ostatnio kapalam sie w wannie i bylo ok. A dzis sie wykapalam i brzuch twardy i boli. Woda byla dosc ciepla ale trwalo to moze 20min i nie az taka goraca. Bierzecie cieple kapiele?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie tez mi sie wydaje ze tak powinno byc a u mnie przed kapielą ok bez skurczy i bóli a po kapieli twardy jak kamień. Czlowiek nie wie czy sie zaczyna czy cos nie tak..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj miałam cc a nadal czuje się fatalnie. Ledwo chodzę, a wstać z lozka to Wielka przeprawa. Kobiety obok po cc już gonią a ja ledwo zyje
Z maluszkiem jest cos nie tak. Zaczął coś mruczec, wzieli go na badania, w brzuchu miał sporo wod płodowych. Zrobili mu płukanie zoladka, pomogło do następnego karmienia. Wzięli go teraz jutro ma mieć badania.
Oby to nic powaznego

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
babina z kazdym dniem bedzie lepiej po cc, widac ty wiecej czasu potrzebujesz, wspolczuje..

a co do maluszka to nie wiem, moze sie nalykal po prostu, mowili cos?

polcia ale to chyba chodzi o sam moment cieplej kapieli, jak teraz sie zastanawiam to od wygrzebywania sie z wanny za kazdym razem mam twardy i troche trzyma
 
Do góry