reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Powodzenia!!!

U mnie w miarę ok od czasu do czasu boli i trochę boli w szyjce.

Ciągle mam brązowe plamienia więc czekam czy coś się rozwinie czy nie
 
haha mamakulka a co z sobotami nie tak jest :D

basia a co to za plamienia pytalas gin?

mnie dzisiaj szyjka strasznie kluje (czy costam innego w srodku) odkad te drzwi poszorowalam leze bo tylko wtedy lepiej, ogladalam rozne metryczki ale kolorystycznie zadna mi nie pasuje, znalazlam jakies czarno biale minimalistyczne ale w kazdej cos mi nie odpowiadalo.. tak siedze mysle na groma ja bede 50zl na cos takiego wydawac :D odpalilam worda i sobie stworzylam wlasna alez jestem z siebie zadowolona :D kupie 3 czarne ramki na a4 i nad lozeczko powiesze, moja mama jakis rysunek tworzy dla malej a w trzeciej tez cos czarno bialego minimalistycznego walne, przegladam google grafika przynajmniej dzisiaj mimo lezenia mi sie nie nudzi ;p
 
My (a właściwie mój zdolny mąż) bawimy się w produkcję zwierzaków a do tego dojdą autka itp. Planujemy to powiesić nad łóżeczkiem razem z uszytymi przez teściową literkami. Chce ożywić wolną ścianę i szarość żeby małego potem coś intrygowało:p
 

Załączniki

  • DSC_0116.JPG
    DSC_0116.JPG
    763,5 KB · Wyświetleń: 100
Ja bym chciała tylko zacząć rodzic jak mąż będzie w domu, daty nie wybieram [emoji1] mam przeczucie, że koło 10 ale może tak sobie wmowilam [emoji1]

[emoji173]
 
No i *****, nie ma surczy nie ma cięcia. Przenieśli mnie na patologie ciąży, jestem tak wściekła że leżę i rycze ze złości i z bezradności, bo właśnie tego najbardziej się obawiałam. A na moje pytanie w jakim celu mnie przenoszą i na co czekamy, pan doktor odpowiedział ze przecież to nie więzienie i można się wypisać na żądanie.
 
Termin z usg mam 8.08 właśnie a z om 12.08 :D może się wstrzele chociaż 4 tez super tak jak mówi papercut :D 7 wypada w sobotę wiec trochę mi nie pasuje ten dzień.[emoji14]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczęta powiem Wam: Możemy se pogadać! [emoji39][emoji39][emoji39]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
anpio uwielbiam takie podejscie ;/ jakby byly dobre argumenty to zostaniesz przeciez dziecko najwazniejsze, co to za tekst w ogole.. dowiedzialas sie czegos?
 
reklama
Do góry