reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Azamamew, to chyba jeden z niewielu przypadkow gdzie wścibstwo przyniosło jakieś korzyści dla sąsiadów ;) na tym osiedlu często KTOS bił szyby w autach, jednemu facetowi 3 razy, szkoda gadac. I nikt tego capa nie złapał, pewnie długo jeszcze będzie szyby bił.. chyba że ktoś zamontuje kamere ;) nawet mieliśmy taki pomysł, ale w końcu się wyprowadziliśmy z tego osiedla.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do obrączki to ja swojej już dawno nie noszę i już nie mogę się doczekać kiedy znów założę i ogólnie kiedy wrócę do "żywych". Ja przy wzroście 150 cm też nie wyglądam jakoś poważnie mój mąż ma ponad 180 :p
Dłonie znów zdretwiałe i bolą bardziej. Do tego nogi jak z ołowiu u energii brak. O 5 mnie ból głowy obudził eh :-/
Dziś wizyta u mamy od rana to pogaduchy są :p
A co do lekarzy to ja chodzę prywatnie, nigdy nie musiałam cześć na wizytę dłużej niż kilka minut. Teraz już co dwa tygodnie i ciągle badania... Nigdy tak przebadana nie byłam jak teraz :p
 
ja mam z jednej strony brak energii a z drugiej chciała bym zabrać sie za sprzątanie...okna wołają o pomstę do nieba ale szczerze się boje, poczekam z oknami do 37tc :p może chociaż siebie dzisiaj ogarnę, przydało by się końcówki podciąć, paznokcie ogarnąć i brwi wyskubać...
Jakie macie plany na dziś? Może macie jakiś fajny pomysł na obiad? ;)
 
Do mnie dzis kolezanka ze szkoly sie odezwala i sie zaliłam ze sama siedze to wpadnie na kawusie:)
Co do obiadu nie mam pomyslu ale zjadłabym nalesniki z bananem malinami nutella.. maz robi pyszne ale w pracy do wieczora:(

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A juz od 2 godz probuje uspac malego i chyba zaraz sie poddam. Wszystko przez moją mamuske bo go polozyla przed 10 i myślała ze zasnie. A to za wcześnie na niego,tyle ze teraz to ja sie musze meczyc z nim,a nie ona. I tak sie ludze ze moze sie zmeczy i padnie

A obiad hmmm chyba zrobie jakas zupe tylko i bede miała z glowy bo juz wszelkie chęci na cokolwiek mi odeszły

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Papercut daj znać czy pomogło na zgage, może też wypróbuje [emoji3] ja obrączki od miesiąca już nie noszę bo mi palce spuchly :(

[emoji173]
 
Ja obrączkę tez juz miesiac temu zdjelam bo balam sie ze pozniej nie dam rady :-) i juz nie moge2 sie doczekac kiedy ja założę

Na obiad dzis miesko z piekarnika o frytki lub bułka:-)

I umieram w tym upale masakra wczoraj zimno a dzis goraco zwariowac idzie z ta pogoda
 
u mnie dziś też upał...czuję się jak kłoda...i przed chwilą obudziłam się z prawie dwugodzinnej drzemki na dodatek cała mokra...
Chyba dziś na obiad zjem lody :p
 
reklama
ja tez dzisiaj wszystkie konczyny jak z olowiu czuje sie jak na jakiejs fazie nawet apetytu nie mam, zamarzyla mi sie cola wytrawna bo i zero i zwykla jakies za slodkie chce wypic ale taki ulepek, ze nie da rady
 
Do góry