reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

happymama dobrze, ze juz w domu, bardzo wspolczuje dolegliwosci ale juz niedlugo bedziesz miec malenstwo przy tobie, tylko 10 dni a moze i jeszcze mniej, juz niedlugo :)

mamakulka faktycznie to kac zycia byl :D pamietam jak kumplowi tlumaczylam, ze sie czuje jakbym sie wodka zatrula :D

zgadzam sie z gosiek i jaspis, najlepiej byloby meza przemaglowac i ustalic wspolny front to w koncu wasze dziecko a nie jego mamy

jaspis super, ze jest wyrozumialy ;) nie miej wyrzutow to nie twoja wina przeciez, niektorych rzeczy sie nie zmieni przynajmniej masz gadzety na przetrwanie ;p

witam sie w sobote przed 6 rano, jestem przeszczesliwa pozno bo pozno ale w koncu zasnelam w nocy, zawsze to inaczej sie organizm regeneruje niz podczas odsypiania w ciagu dnia ale znowu snilo mi sie, ze wody mi odeszly! tym razem moj sie ze mnie smial, ze sie posikalam a tu nagle skonczyla woda i zaczela leciec krew, wystraszylam sie i obudzilam.. oby to nie byly sny prorocze :D
 
reklama
Ja tez witam o poranku. Leze i sie kulam z boku na bok...
Jesli chodzi o wyrozumiale dzieci to mój 5 latek tez wyrozumialy, ale jednak wyrzuty sa. Tak chcialabym żeby miał fajne wakacje a na nic juz sily nie mam:( szczególnie jak się ciepło robi to najchętniej z domu bym nie wychodzila.
Ale według usg mam juz 36 tydzień, wiec jeszcze 2 i malutka bedzie donoszona. Wiec liczę, ze wtedy uda sie urodzić:) a jak będzie to zobaczymy. Miłego dnia dla wszystkich :)
 
Witaj Papercut! Dobrze, że udało Ci się zasnąć w nocy. Ja już nie śpię od 5. Czytam... Chyba polubie jeszcze bardziej poranki. Ostatnio mam wrażenie że dni uciekają a nic konkretnego nie robię albo mega wolno :-/ harmonii wewnętrznej mi chyba brakuje :p
Sny faktycznie podejrzane :p może podświadomość daje ci znać że już niedługo ;-) też mi się coś śniło ale budziłam się jak mąż szykował się do pracy i nie wiem dokładnie co :p
Torba spakowana choć teściowie zdziwieni że już, że tak mi się spieszy, żebym czasem nie przechodziła itp. 37 tydzień to niby za wcześnie?

U mnie słoneczko za oknem wstaje :-)
 
gosiek to juz chwila moment :D mi dopiero 34 leci

magdalena jeszcze mam czas niech sie podswiadomosc opanuje :D mam to samo czas ucieka mi przez palce tydzien do tygodnia ale zazwyczaj dni mi sie dluza przez to, ze siedze sama jak palec i w sumie kazdy dzien do poprzedniego i kolejnego jest bardzo podobny, tylko weekendy szybko zlatuja nawet sie soba nie nacieszymy a juz znowu poniedzialek

37tc to juz zaraz termin, jakie za wczesnie :D moja walizka dalej pusta ale przynajmniej juz ja mam i nawet ja wyszorowalam od srodka ;p malymi kroczkami do celu
 
Papercut ja lubię być sama:p chociaż nie powiem z mężem sam na sam bym chętnie trochę czasu spędziła (mieszkam z teściami) ale ogólnie na codzień dobrze mi tak w ciszy i pustym domu. t
34 tydzień to faktycznie jeszcze trochę czasu jest to lepiej niech dzidzia się nie śpieszy :p ja się urodziłam w 36 tygodniu tak mi się śpieszyło:p
Pewnie powolutku wszystko ogarniemy sobie ;-)
 
Ja też spać nie mogę [emoji21] kolejny raz obudziło mnie tak cholerne swędzenie stopy, że zaraz się przekręce [emoji13]

[emoji173]
 
Ja to się budziłam w nocy co chwile i do łazienki. Milion razy.


Magdalena ja mieszkałam dwa msc z teściowa i prędzej bym zdechła niż drugi raz to zrobiła[emoji14]

Ja mam 35+1 tez juz czuje jak mnie goni poród :)

Ignaś 36 tc [emoji173]
 
Mamakulka aż tak źle? Ja już z teściami mieszkam od trzech lat. Dwa po ślubie zaraz będzie i rok przed. Dogadujemy się dobrze, choć zdarzają się różnice poglądów :p też mi się marzy coś swojego, jak chyba każdemu, ale póki co to nie realne :-/
Synuś właśnie ładnego kopniaka mi dał aż taka mega kula na boku mi wyszła :p
 
No mój się pcha jak dziki dzisiaj.

Magdalena kiedyś już pisałam jaka mam cudowną teściową. Chętnie bym ją w książce opisała :)

Ignaś 36 tc [emoji173]
 
reklama
To może warto? Będzie bestseller i jeszcze gotówka wpadnie :p A tak na serio to już widzę co by się działo... Armagedon. Trzecia wojna światowa. Wszystko razem! :p Na teściowe i kąciki dla maluchów no i może facetów to osobne wątki powinny być :D
 
Do góry