reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Nadzieja- mnie to ciagnie w ciepla kraje :) Szwecja dla mnie jest nuuuudna no ale tak szczerze to za duzo jej nie zwiedzalam bo I co? Same jeziora I lasy :)
 
reklama
ja jutro zaczynam 7 tydzień, ufff jak to wolno idzie...po 2 trymestrze będzie szybko strasznie leciało, jak już się czuje maluszka itp...
też brałam novorapid - przed każdym posiłkiem i ok 20 jednostek dziennie, na czczko miałam dobre wyniki straszyli mnie, że przy mojej nadwadze (startowałam ciąże przy 76kilo) to napewno mi cukrzyca zostanie a tu godzina po porodzie i cukrzyca znikła...ale nie chciałabym znów tej insuliny i glukometrów przechodzić :(
pytanie - skąd macie glukometry? rodzinny daje coś takiego? bo bym z głupa zaczęła mierzyć bo pewnie od nowego roku każe mi się ginek zapisać do diabetologa
 
Jolcia tak mialam wizyty cala ciążę u diabetologa.

Isiorek ja mam glukometr i paski jeszcze z poprzedniej ciazy. U nas po ciazy sie nie oddaje. Przynajmniej mi nikt nie kazał oddawać.

No wiec tak mialam usg ale nic niesty nie bylo widac. Mam termin na poniedzialek i wtedy wszystko bedzie jasne. Ale jak to powiedzial moj lekarz "wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze pani jest w ciazy" wiec jestem dobrej mysli. Mowil ze wyglad jajników i macicy wskazuje na ciążę wiec jest po prostu za wczesnie zeby bylo cos widac. Tez w sumie tak mysle bo wydawalo mi sie ze owulacje pozniej mialam niz w polowie cyklu. No nic jak trzeba czekac to trzeba ;) w razie mocnego bolu czy plamienia mam sie zglosic do szpitala ale mam szczera nadziej ze do tego nie dojdzie
 
Isiorek - ja glukometr, mam z ciąży z z Ami dostałam całą 'wyprawkę' u diabetologa. Do tego przeszłam szkolenia odnośnie jadłospisu i insuliny. Paski kupiłam Nowe bez recepty za prawie 40 zł:/ cukier jest ok , tyle że ja tak mało jem i raczej rzeczy z niskim ig... no zobaczymy jak to będzie... we wtorek pewnie pójdę na krzywą i się okaże... boję się bardzo tej choroby, w ciąży z Amelcia to przez pierwszy miesiąc jak się dowiedziałam o cukrzycy ryczalam prawie całymi dniami... nie mam pojęcia dlaczego tak na mnie ta choroba działa. Eh... no nic będzie co ma byc... wolę kilka miesięcy pomeczyc się oby tylko dzidziuś urodził się zdrowy:)
 
Aneta u mnie to samo ! Na usg nic .... Poza tym wnętrze ciążowe, cialko żółte, endometrium etc ... z bety bo mi zrobili 5 tydzień .... cholera ale bliskie memu sercu kumpelki mnie uspokoily ze jest wczesna ciaza zresztą pani doktor tez mowi ze jest ok i ze 2 dni dla wczesnej ciąży to duzo -zmienia się bardzo wiele .... wiec w sobotę powtorka bety i usg ...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Aneta a ilu dniowy mialas cykl ,kiedy byla ostatnia @ ? Bo u mnie 5.11 ....

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Helo :)
Beta z dziś 152. przyrost ok 114%. czyli dobrze, choć miałam nadzieję na większy przyrost. Po prostu wczesna ciąża. U mnie dziś jest 4tc 2d. (wg OM) W poniedziałęk odbieram cytologię pokaże betę. Dr na pewno zrobi USG bo to standard, ale coś czuję, że nic nie będzie widać i mnie to tylko zmartwi. Poza tym zamartwiam się wyborem lekarza prowadzącego.. Po poprzedniej ciąży odwiedzałam kilku i nie wiem kogo wybrać :(

Zgodzę się, że początek ciąży strasznie się dłuży. A to czekamy na pęcherzyk, a to czy zarodek będzie, potem czy serduszko. Osiwieć można :)
 
reklama
anula88 u mnie ostatnia miesiaczka 4.11 :)
latika ciagnie sie ciagnie - mi to w ogole bo kolejna wizyta 29 grudnia i wtedy sie okaze :)
jutro ide na tsh
 
Do góry