reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dzień dobry

Aneta będzie dobrze ;-) no dobra to zobaczymy czy u mnie cos będzie w sobotę i jakki przyrost bety a u ciebie w poniedziałek ....

Nimitil witaj i mam nadzieje ze zostaniesz z nami ,trzymam mocno kciuki

Kropka milej pracy ... ja juz od 7 siedze ....

Angelika 6 lat to piekna walka a i tym razem będzie ok ... chociaż stres i nerwy w moim przypadku i przypadku kolejnej ciąży nie sa mniejsze chyba w pierwszej bylam bardziej wyluzowana.

Nadzieja jak się czujesz? Plamienia ustaly?

Kasia a ja ci powiem ze jak usłyszę serducho to się przestane nakrecac .

W sumie to dobrze się czuje,cycuchy momentami exploduja ....od kawy mnie odrzuca ... jest ok ;-) ....

Kurcze swieta juz tuz tuz
... dobra biorę się do pracy .... milego dzionka

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczynki, witam Nowe mamy :-)

Tsh nie trzeba na czczo jedynie jeśli bierzesz leki na tarczyce to bierze się je dopiero po badaniu.

Plamienia dalej są, ale mało i brunatne nie ma żywej krwi... :-|

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
nadzieja jestes pewna nie nie tzreba na czco- ja dzwonilam do laboratorium i pani powiedziala ze na czczo. ale zadzwonie do jeszcze jednego/
 
Cześć wszystkim,





Mam nadzieję, że również dołączę do sierpniowych mam. Mamy już 3 letnia córeczkę i teraz miejmy nadzieję drugie. Robiłam betę z krwi wyszła 40 jutro powtórzę badanie, żeby sprawdzić czy dobrze rośnie.





Mam pytanie do mam w drugiej ciąży. Czy macie też w sobie taki niepokój czy z ciążą będzie ok? Ja bardzo się schizuje. Nie mialam tego w pierwszej ciąży aż tak.



Dokladnie tak mam. Tez mam 3latke w domu.
 
Hej dziewczynki, witam Nowe mamy :-)

Tsh nie trzeba na czczo jedynie jeśli bierzesz leki na tarczyce to bierze się je dopiero po badaniu.

Plamienia dalej są, ale mało i brunatne nie ma żywej krwi... :-|

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Kuuuurde:( właśnie nie wiedziałam i wzięłam tabletkę przed badaniem.... eh.... no bo ja naczczo trzeba:(

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry