reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Asiu noo duza dziewczynka ;-)
Ja biorę identyczne witaminy zresztą sa bardzo dobrze przyswajalne i ogólnie polecane ....

Madzix ooo to zaszalejesz 50 dni to juz konkret ;-)

Hapymum bardzo dobry ... mam ogromną nadzieje ze to poprostu przez prace podwozia tak cie tam ciągnie/kluje a usg sobotnie to potwierdzi ...

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anula poprzednim razem bylo podobnie ale kilka boli,plamienie a pozniej duzo krwi...wiec jest szansa ze będzie dobrze. Pozatym powodow bólu moze byc wiele,ochlonełam od wczoraj i myślę pozytywnie.
 
Anula poprzednim razem bylo podobnie ale kilka boli,plamienie a pozniej duzo krwi...wiec jest szansa ze będzie dobrze. Pozatym powodow bólu moze byc wiele,ochlonełam od wczoraj i myślę pozytywnie.
I tak trzymać ! Bo nie ma innej opcji ;-) .

Dobra biorę się do pracy bo od 8 jakby siedze [emoji12]

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć :-). Mikołaj zrobił nam prezent, trzy testy pozytywne, bhcg w poniedziałek 940 a w środę 2215. Według internetowych kalendarzy to termin będę miała na ok 10.08.16. Mam 1,5 roczna córeczkę ... trochę się stresuje jak to będzie ...
 
Angelika witaj i gratulacje. Mamy podobna sytuacje - moja corka ma 17miesiecy;) Damy rade!

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
asiunia u nas tak samo- w poprzedniej od razu powiedzielismy i to byl blad. tez ryczalam kiedy mowila- a dlaczego aniolki zabraly nam dzidzie? teraz powiemy dopeiro jak zobacze na usg i jak serce bedzie

witam nowe mamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam z rana :)

Ja też ciągle czuję ssanie w żołądku, ale mdłości jeszcze nie ma.
Dziś rano byłam na becie i serio..niecierpliwie czekam na wynik. Pewnie online dopiero późnym wieczorem się pojawi. jestem bardzo ciekawa jak przyrasta. W dniu @ było 71 więc nie dużo, no ale przyrost najważniejszy więc czekam :)

Nasz synek już od dawna pyta o rodzeństwo. Samiutki jest taki, bo w rodzinie nie ma dzieci małych. Powiemy mu najwcześniej po USG w okolicach 12 tc a może nawet i troszke później. Dla nas 9 m-cy czekania to nie długo, ale on bardziej niecierpliwy więc chcemy mu zaoszczędzić czekania :)

Ja urlop mam tylko z 2015, zostało mi jakieś 20 dni, ale na razie nie chcę wykorzystać, zostawiam sobie na "po" macierzyńskim aby dłużej być z maluchem.

Ja wracam do pracy. Miłego dnia dziewczyny :) mało mdłości i dobrych nastrojów :)
 
Do góry