reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ania ja mam nadzieję, że jeszcze chwila i się wszystko u Maksia ustabilizuje. Zacznie się szkołą to będziecie mieli szanse od siebie nieco odpocząć a i on będzie musiał się czymś innym zająć... u nas od kiedy jest szkołą jest tak jakby normalniej... wszystko ma swój rytm :****

Gorgusia ja jestem z Białegostoku :) tu się urodziłam... tu mieszkam tu jest ślicznie i wszystkich zapraszam :)))
 
Moja mama pochodzi z okolic Sokółki :-) Jak już zrobię kurs i będę profesjonalistką to do Ciebie przyjadę ;-) Chcę być pionierką w temacie chust na swoim terenie...zobaczymy czy coś mi z tego wyjdzie.
 
To Twoja Mama to mój Ziomek :))))))
Jak zawiązuję chustę w kangurka kieszonkę to potem jak naciągam już ostatnią warstwę taką co sięga główki to mi za luźno wychodzi...

ok już chyba wiem dlaczego... bo opieram robiąc "stelaż" na biuście - a on jest za duży i potem za dużo chusty zostaje ihihihi to taka moja szybka teoria...

Fiuu a Ty nie wybierasz się gdzieś tu niedaleko ;) ?
 
Ostatnia edycja:
Asiolek - waleczek jakby faktycznie zmalal, wczesniej mialam wrazenie ze byl opuchniety taki. Za to w nocy chyva naciagnelam szew vwewnetrzny jak sie zerwalam w nocy do malej. Oj bolalo :'( u nas dzisiaj od siodmej rano do dwudziestej zojka spala trzy razy po pol godziny, bez wrzasku, nawet cos mniej stekala a i puszczala baki tak bez wysilku. Ale zamiast isc spac po oproznieniu cyca na takim mlecznym haju to tylko strzelala oczami na prawo I lewo. Cholera wie na co sie tak gapi bo przeciez jeszcze niewiele widzi
(^_-)
 
reklama
Do góry