reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Kurczę dziewczyny...to ja wiem skąd te zastoje. Mimo, że pokarmu mam mnóstwo to wkladek nie muszę nosić , bo nic nie ulatuje. Tylko po kąpieli kilka kropel. Gdyby leciało samo to może byłoby lepiej.

Sylwia... Też uważam, że nie powinnaś czytać i to nie dlatego, że niby było aż tak strasznie tylko lepiej na swój porod wjechać z odrobinà optymizmu.
 
reklama
Madziu moze i mam tego pokarmu ale maly i tak jesc niechce. Przy cycu chce byc jak zasnac niemoze to i tak wrzeszczy jakby go mleko moje palilo. Odciagam dwa razy w dzien ale tez widze ze to koniec...
Sylwia mi w drugiej dobie przy Tomciu pokarm się pojawil.
 
Faisca - to dobrze, że już masz to za sobą, gratuluję córy :-) Mnie po cesarce mleko pojawiło się jakoś w 3-4 dobie. Weź się tym narazie nie stresuj czy mała pociągnie czy nie, moja mądra położna powiedziała, że jak nie łapie a masz pokarm to odciągać i dawać butelką, takie karmienie na siłę to nie dość, że męczy dzieciaczka to jeszcze frustruje matkę :-)

Emilka wchodzi jeszcze w ciuszki 56 ale są z minimalnym luzem, ubieram już 62, Pampersy 1 są dobre :-) Dziecię od wyjścia ze szpitala przytyło ok 200-300 g, ważyła 4100 w środę, od tego czasu mogło się już zmienić bo apetyt ma dobry :-)

Ja pokarm odciągam laktatorem, raz jest go więcej raz mniej, nie wiem w sumie od czego to zależy, piję tak czy siak zawsze sporo i regularnie jem. Kupiłam teraz elektryczny, może będzie bardziej wydajny i mniej męczący bo przez ten ręczny mam już odgniata na fuck palcu :-)
 
Faisca ja z córka od razu miałam mleko-rodzilam sn ale tez nie miałam sutek mała jakoś łapała ale źle i cycki poraniła ale karmiłam z bólem smarujac przez dwa tyg i w sumie dziecko pól roku było na cycu. Kobieta ze mną na sali miała cc i tym samym nie miała mleka ale siedziała dosłownie cały dzień i przystawiala laktator chociaż nic nie leciało i to mleko sie w końcu pojawiło, szkoda aż mi jej było ale tak walczyła o to mleko i sie udało.
 
Witamy i my :-)
Antek męczy kupę na moich kolanach. Aj się nastęka i napreży przy tym. Bąki idą a kupa nie chce wyjść... A jak wyjdzie to spokój powróci
Faisca- dobrze że wszystko dobrze się skończyło. Ja z Kacem miałam podobne przejścia z tym że pępowina na szyjce było razy trzy. Urodziłam go naturalnie i dostał 6pkt....
Sylwia- a jak długo jeszcze ten antybiotyk? Biedne małe rączki :-(
A powiedz czy szpital jakoś Cię wspomagał w kp? Jak Małe nie było z Tobą to kazały ściągać pokarm? Najlepiej zabutelkowac,a teraz radź sobie sama mamo. Oby załapał. Może z nakładami spróbuj?

Pije ten f****** i więcej mam pokarmu. Czasem nawet jedna pierś wystarczy do najedzenia.
Noce u nas średnie... Dziś było 22,2,4,7. Przy czym to karmienie o 4 trwa chyba z 1,5h... Bo się faza stękania zaczyna.

Też liczę na to że skoki i kryzysy laktacyjne przejdą zauważone.

Antek dziś kończy miesiąc :-) Miesiąc temu o tej porze bolało jak diabli ;-)
 
Co jeszcze mogę dodać na temat karmienia to było co prawda 6 lat temu, ale ja ogólnie nie czytałam na ten temat i jakoś tak i powiedziała moja pediatra ze jak podaje cycki to nie mogę dać mleka modyfikowanego. I moje dziecko przez pól roku karmienia nie posmakowalo innego, moze jej chodziło ze jak spróbuje sztucznego to mojego nie bedzie chciała ale dzięki temu miałam pokarm. Moze i czasem płakała właśnie z tego powodu ze nienajedzona chociaż ona raczej kólki miała bo zawsze wieczorem przez pól godziny płakała ogólnie była grzeczny więc chyba wystarczyło. Teraz tez nie podam małemu nic oprócz cyca oczywiście tak zakładam szkoda ze przeczytałam ze tak w ogóle można bo bedzie mnie kusić pewńie. Aga jak karmiłam byłam na bardzo ścisłej diecie nie wiem mama tak kazała ale chcociaz schudnąć dzięki temu bardzo szybko.
 
Aha u mnie w szpitalu nie chcieli nakarmić tylko koniecznie musiałam przystawic chcociaz sie darło. Moze to tez jest problem bo jak dziecku za pierwszym razem leci gładko z butli to jak ma tego chcą potem przygotować sobie.
 
SYLWIA88 mysl pozytywnie! Bedzie dobrze na pewno :tak:

MONYA ale nie wszystkim dziewczynom leci wiec raczej to nie jest powod.. po prostu tak masz.. spotkalam w szpitalu taka dziewczyne co wiecznie miala twarde piersi przy pierwszym dziecku i jak opowiada to strasznie aie nacierpiala.. przy drugim ze strachu nie chciala slyszec o kp..

ANNA jak masz tyle mleka to nie rezygnuj!

ATANA to faktycznie kup ele ;-)

GORGUSIA ahh te kupy.. gratuluje miesiaca :-)

My juz po sniadaniu :-)
Musze jakies ciasto upiec bo moj G mial wczoraj urodziny i rodzice przychodza..
 
Natkus nierezygnuje. Walcze choc widze ze potrafi pol godziny wyciagnac do sucha cyca i dotego 90ml mleka i dopiero spokoj i cisza. Najwidoczniej mleko mam do dupy a niemam zielonego ponecia jak zroboc aby bylo lepsze.
Wszystkiego Najlepszego dla meza..
 
reklama
Dziewczyny zwarjuje. Co to moze byc. Na buzi ma chrostki.wizyte mamy wtorek albo srode niewiem czy lecieć na pogotowie. Kurcze czy z tym Tomkiem musi byc tyle stresu
 

Załączniki

  • 1409472029086.jpg
    1409472029086.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 58
  • 1409472043120.jpg
    1409472043120.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 60
  • 1409472054941.jpg
    1409472054941.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 57
Do góry