reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Anna moja też tak oddycha w różnym tempie. Przy zasypianiu szybciej, potem wolniej, a na koniec jest tak jakby się wyłączyła. Jakby ktoś jej wyłączył zasilanie :D. A potem w zależności od snu. Dzieci tak mają.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kama- olej rycynowy nie zaszkodził. Jak porod sie zaczął było juz dawno po działaniu oleju. Nie wiem jaki był powód braku postępu- a raczej jego wolnego przebiegu. Chyba po prostu taka moja uroda, bo mimo bólu do momentu podańia znieczulenia starałam sie byc aktywna ;)Mała - tak jak położna przewidywała leżała na pępowińie jakos ( nie była nia owinięta na szczescie) stad te spadki tetna.


Dziewczyny - kiedy Wam sie pojawiło pierwsze mleko. U mnie póki co sucho. Próbuje od wczoraj ściągać, ale tylko kilka kropelek sie pojawiło. Mała nie moze złapać piersi a jeszce ja zasmoczkowaali no i butle podali. Okazało sie, ze mam tez płaskie brodawki - dali mi kapturki - tylko czy to nie zaszkodzi jeszce? Kurczę tyle czytałam o tym wszystkim a jak przyszło co do czego to człowiek jest głupi i nic nie działa :/
 
Faisca, ja po pierwszym CC pokarm miałam w piątej dobie dopiero. Też mam płaskie brodawki - Agatkę karmiłam przez nakładki 2 miesiące, a Ewę miesiąc. Przystawiaj jak najczęściej, pobudzaj laktatorem, to pokarm się pojawi.
 
Tak na szybko, nie mam kiedy was czytać. Zajmuje się w szpitalu małym, ciągle musze gdzieś chodzić na jakieś badania, to moje, to jego. To antybiotyk to coś i tak w kolko. Mały dziś spał w nocy 5 godzin bez żadnego budzenia :-) przynajmniej trochę odpoczelam. Mały ma całe rączki poklute- w jednej wenflon, z drugiej pobierają krew na badania... Z karmieniem na razie kiepsko, jedna pierś trochę ssie ale nie wiem czy cóż mu leci. Drugiej coś nie chwyta. Ciekawe kiedy wyjdziemy...
 
Hej :-)

My jeszcze w lozku :-)

SYLWIA88 moze lepiej zebys nie czytala nasze porody przed swoim.. po co sie stresowac? ;-)

SYLWIAK obyscie wyszli szybko!

ANNA moj ten oddech mial na poczatku a teraz rownomiernie oddycha. Ja jestem w kazda noc zalana :sorry2:

MAGDA ja Ci polece butelki dr Brown.. nasz Michal strasznie chlustal i ulewal, przeszlismy chyba wszystkie but na rynku i dopiero ona nam pomogla :tak:

FAISCA przystawiaj ssaczka jak najczesciej i pobudzaj laktotorem! Trzymam &&&&!

FIUFIU my pomalu konczymy skok wiec wspolczuje.. ciagle rece i cyc - masakra :/ kregoslup wysiada!

Ok lece jakies sniadanie robic.. ;-)

Buziaki
 
reklama
Do góry