reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Gorgusia super że dzień udany, gratuluję i trzymam kciuki za więcej takich dni.
Sylwia oby oby się ruszyło coś czuje ze to już.
Anna U mnie też bujeczek leżaczek to chwila odsapniecia dla mnie.
Hania mi dziś pierwszy raz ulala i to tak bardzo dużo, ze musiałam ją przebrać i siebie też. Mam nadzieję że to było jednorazowe
 
reklama
Bujaczek jest ok. Jakoś negatywnych jego skutków u Kaca nie widziałam. Mamy dwa: zwykły z fp i bajerancki z bright stars. Kac wolał ten z fp i bardzo przy karmieniu zupkami się sprawdził. Antek póki co w tym bs przesiaduje.
 
Witam
ewcol Kornelka ulała dziś w nocy bardzo dużo (pierwszy raz się to zdarzyło) ale ma zmienione mleko na takie comfort (bez laktozy) i Lilith mi już wytłumaczyła, że to jest rzadsze mleko i może po nim ulewać więcej. Od tamtej pory się to nie powtórzyło (znaczy nie ulała) ale obserwuje ją po każdym karmieniu

Asiołek przy tym mleku comfort i delicolu już się tych kropelek-cud (typu bobotic) nie podaje? Ty bardziej ogranięta w tym temacie ;-)
Obyście miały spokojniejszą noc. Ja już chyba do tych naszych nieprzespanych przywykłam ;-) śpię w dzień ;-)

Ania kochana nie miej wyrzutów sumienia! u nas też leżaczek-bujaczek stoi i karmie mm i matę już rozłożyłam (choć to zabawka dla Martyny, bo młoda jeszcze w ogole zainteresowania nie przejawia) :-D przy takich dzieciaczkach jak te nasze bidy płaczące trzeba sobie jakoś radzić. ja mam na miejscu mamę i koleżankę, które są zawsze chętne do pomocy (koleżankę będziemy po Nowym Roku zatrudniać jako opiekunkę do Kornelci bo ja do pracy wracam) ale Ty tam jesteś sama! nikogo do pomocy, a jeszcze i z Maxem kłopoty! Max ma wakacje?
Ja powiem szczerze, że z niecierpliwością czekam na powrót Martynki do przedszkola!

Gorgusia fajno, że dzień udany

Za ciężaróweczki nadal kciuki zaciskam! sierpień się za chwile kończy więc już bliżej niż dalej!
choć mogę się domyślać jakie to frustrujące

a katrina współczuję tego szpitala! ale z patologii to Cię już z brzuchem nie wypuszczą, tym bardziej, że to już końcówka i ciśnienie masz duże. mogą nawet chcieć robić cc (u mnie w szpitalu przynajmniej to proponują jak się ejst po terminie, z dużym ciśnieniem i nie ma akcji :-()
ale w sumie to chcę powiedzieć, że mimo, że to drugie cc zniosłam gorzej to źle nie jest :-D

A powiedzcie jeszcze ile się krwawi po porodzie? po Martynce to bardzo szybko mi minęło, a teraz nadal mam krwawienie i to spore :-(
 
Gawit ja juz bardzo malo krwawie, a mialysmy tak samo cc. Ja z kolei po pierwszej cesarce dluzej krwawilam, teraz zdecydowanie krocej. Chyba to zalezy od tego, jak Cie wyczyszcza.
 
Gawit Max dopiero 15 września idzie do szkoły.
Ja tez mam mate roxlozona i duzego wiecej cieszy...

Co do krwawienia ja krwawie z przerwami. Wczoraj nic a dzisiaj normalnie leci z maxem po tygodniu nic ...
 

Załączniki

  • 1408988986526.jpg
    1408988986526.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 69
Gawit Bobotik nadal podajemy te leki się nie wykluczają a wspierają,.. oby pomogło!!! Na razie idziemy Małą kąpać... muszę ją obudzić bo padła nam z tego zmęczenia i śpi.... a nie mogę jej nie budzić teraz bo jest po tylu kupkach, że wykąpać ją trzeba!!!!
 
jednak nie nadrobię ... Malutka zasnęła po kąpieli i jedzeniu więc i ja idę spać bo nei wiem jaka noc mnie czeka...

Całuski Dziewczyny i spokojnej nocy
 
U mnie od wczoraj melancholia i leń, mimo tego ze leże i nic nie robię czuje sie cała obolala- chce już rodzic nie mam siły dłużej najchętniej przespalabym do samego porodu.
 
reklama
Ja rowniez was nie nadrobie, dzis juz 10000 raz lepiej z cyckaniem, maly ladniej spi. Jest taki kochany, taki cudny. A i starszak sie poprawil jak byl po poludniu. Tak pieknie sie dzis ze mna porzegnal przytulil mocno i powiedzial kocham cie mamusiu i dawalismy sobie buziaczkow mnustwo ;)
Pozdrawiam, ide spac ;)
Dziewczyny nierozpakowane, trzymam za was caaaly czas kciuki. Juz blizej niz dalej ;)
 
Do góry