reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ja tez na porod sie nie szykuje ;)
Kama jezeli maly sie mniej rusza lepiej sorawdzic co jest grane. Moj lekarz kazal mi uwaznie obserwowac ruchy. Dziecie juz duze i mniej miejsca ma ale ja to panikara jestem.
Katrina chyba przyjme twoja postae i wyluzuje, wyjsc wkoncu musi. Co do gazow ja mam codzien i czasem nie umiem ich kontrolowac tylko same ida :p zaciskam poslady a one i tak wychodza ;p
 
No cóż dziś mam termin... W nocy bolały mnie plecy ale to chyba od wczorajszej roboty ;-) i promieniowal na brzuch ;-) ale nad ranem było już lepiej więc raczej dziś nie wybieram się na porodowke...
 
Magda trzymam kciuki za wyjscie ,moja polozna mowi ze nie raz zmiana mnleka moze przyniesc duzo kozysci -moja dostala butle o 6:30i ladnie sie jej odbilo do tego doszla czkawka i teraz smacznie spi ,a ja delektuje sie i jej widokiem i poranna kawka :-)
Mam nadzieje Madziu ze dzis wyjdziecie i bedzie juz wszystko ok :-*

Sierpniowa -----oj te hormony -daja nam wycisk -nie daj sie zwariowac i mysl ze bedzie wszystko ok -pozytywne nastawienie niech bedzie gora!!!!
Gawit przeskocze na zamkniety poki co mocno tule :-*

Kama niech maz nie przesadza az tak luzno nie ma :-)

Kasia ,Ania co do cycowania to czytalam ze dzieci w wieku 3,4tyg przechodza faze "chce tylko jesc cyca"bo podobno wtedy nadrabiaja zalegla wage -moze poprawi Wam to choc troszke samopoczucie ,ze lada moment sie to ustabilizuje :-*

Asiolku u mnie mobilizacja od ostatniego bo wtedy mama wraca do pl i skonczy sie laba ---troszke sie boje

Cmokale kochane :-*
 
Hej hej :-)

Musze sie pochwalic, smoczek z canpola zadzialal! :-D takze ja tez go polecam!
Wczoraj znalazlam chuste i juz bylismy na spacerze a Wojtek spal 2h jak zaczarowany :tak:
Dzisiejsza nocka szok, Wojtek obudzil sie TYLKO o 2.30 :szok: probowalam mu dawac cyca na spiocha ale coś Ty, nie chcial..

MAGDA obyscie szybko wyszli i zmiana nmleka pomogla!

GAWIT tule mocno :*

ASIOLEK na pewno dasz rade - jestes super mamka ;-)

EWAELINKA super, ze u Was lepiej :tak:

SIERPNIOWA daj sobie czas.. uwierz, wszystko wroci do normy i bedziesz cieszyla sie z macierzynstwa :*

CWIKLA o jej.. to maly traktuje Cie jak smoczka, nie pozwol na to bo Twoje brodawki beda bardzo cierpiec..

WKASIA ja tez ostatnio mialam taki dzien.. tylko raczki eh

Buziole!
 
W nocy jak wstaje na siusiu to zagladam do was a moze któraś już rodzi, i dalej kłade sie spać, dzisiejsza nocka widzę spokojnie minęła. Mały jak pisałam w nocy w końcu zaczął sie ruszać teraz już zjadłam śniadanie żeby go obudzić no i lekko sie rusza ale moze przejade sie na to ktokto

Ktg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej

Natkusia, ja od wczoraj próbuję Ewę zasmoczkować, bo jak nie jest przy cycu, to ciągle marudzi. A nie mam przecież możliwości bez przerwy cyckować :/

U nas w nocy też pobudka tylko raz, o 4!!! Bosko :D

Dziewczyny w dwupakach trzymam kciuki za lekkie końcówki i szczęśliwe porody.
 
reklama
Do góry