reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Sylwia - już bliżej niż dalej. Chociaż tez chodziłam sfrustrowana. Z godziny na godzinę akcja moze sie rozkręcić :) czego Wam życzę dziewczyny w dwupakach. wybierałas na Inflanckiej indywidualna położna ? Jeśli tak to która ? Ja z Ewa Klik rodziłam . Super babka
 
reklama
Dzisiaj dojechał do nas lekarz. Kazał sprawdzić poziom bilirubiny, bo mała jest jeszcze żółta a już powinno być ok. Jutro musimy jechać.Już się boję. Dostałam też zalecenia co do witamin D i K. Mała znowu cały dzień śpi,chyba znów czeka mnie nieprzespana noc.

Sierpniowa super,że synuś już w domku.

Karaiwina trzymam kciuki,aby szybko poszło
Atana gatulacje. Duże dzieciątko. Musiałaś się napracować;-)
 
Uf uf przeżyliśmy zabieg :-) my z Wojtkiem w domu a Michaś z tatą jeszcze w szpitalu.. Ale płacz dziecka jak zabierają na salę operacyjną i jak przywożą w narkozie eh masakra :-( dobrze, że już po i Michał bardzo dzielny :-)

SIEPRNIOWA super, że w domu!! :-)

ATANA gratulacje :-) piękna waga!

CALTHA niestety taki system w PL :sorry2:


ahh musze lecieć do ssaka.. wpadnę później!
 
Naktusia jak dobrze, że już macie to z głowy :***** Mały Zuszek!!!

Ja dziś byłam na zdjęciu szwów. Dostałam antybiotyk na mój pęcherz... w sumie to już jest lekka poprawa ale lekarz kazał doleczyć jednorazową dawką specjalnego antybiotyku i już przestać brać furagin.

U nas zaczyna się powoli jazda z męczącym brzuszkiem dlatego dziś robiłam masaż, przykładałam ciepłą pieluszkę, podałam 20 ml przegotowanej wody i Malutka popuszczała bączki i zrobiła kupkę :) Wszystkim się humor poprawił :)
No i tradycyjnie siedzimy z włączonym odkurzaczem :) działa cuda :) U Mai działał okap kuchenny :))))

Czytam Was pilnie ale czasu na odpisywanie brak :) całuski :****
 
Dziewczyny nareszcie mam jakies dobre wiesci.
Co do plesniawek maly ma jakas lagodna odmiane ale czego mi niepowiedzieli na pogotowiu ze ja tez mam smarowac piersi lekiem.Teraz pediatra (cudem znaleziona na koncu jakies wioski) wytlumaczyla co i jak i swierdzila zeby sie tym niemartwic bo to normalne zwlaszcza przy problemach z brzuszkiem.
2 -biegunka .Biegunka Tomcia to i biegunka i niebiegunka.Dopuki w kupie sa granulki serka po mleku mam sie niemartwic.Zmarwienie ma przyniesc kupa bez tych granulek i sie pieniaca.Taka z woda to poporstu lekka tez do kilku dni powinna przejsc a na bol brzusia dostal kropelki.Niby maja tez pomuc na kolke.
3- co do kolki powiedziala ze sa owszem krople ale te wloskie wogule niedzialaja i jezeli mam kogos w PL albo niemczech zeby mi przyslali z tamtad.
We wloszech dla kobiet w ciazy i maluchow do 1 roku zycia niema nic co by bylo skuteczne.I ze tu sie bardzo boja sprzedawac cokolwiek zeby potem na nich niebylo
4 -wypozyczylam z apteki elektryczny odciagacz do mleka musze bardziej rozkrecic ta laktacje bo widze ze mam dosc malo i malego musze butla dokarmiac.

Wreszcie widze jakies swiatelko moze wkoncu wyjde na prosta...
 
witam się po dość długiej przerwie-nie mam czasu na opisywanie-mały ciagle wisi przy cycu ,regularnie podczytuje przy karmieniu ale z tel. jedną ręką odpisać cięzko-w każdym razie buziam wasmocno-aha 2 kg mniej mam jak przed zajściem w ciążę-to tak bardzo cieszy :-)

fiuufiuu dobrze ,że z mamą wszystko ok :-)
afja-anetka nieciekawie z tym chlustaniem :-(
gorgusia a czemu tylko wodę piłaś,z tego co kojarzę to jadłaś wszystko ;-)
anna trzymam kciuki by z Tomciem lepiej było i by tak się nie męczył :-)
barbarka &&&&&&&&&&& oby szybko sie rozwineła akcja :-)
martuśka &&&&&&&&&&&&& za poród,daj znać jak tam w szpitalu ;-)
natkusia dobrze ze juz po zabiegu,wyobrażam sobie ten ból serca matki :tak:
caltha za karmienie zaciskam &&&&&&&&&&&& ;-)
kami-30 mój też jak go położę na brzuszku tak kombinuje ze na plecach szybko myk :-)
wkasia są takie kapsułki d+k i tam juz jest gotowa porcja :-) my dajemy tylko d bo dajemy tez mm
karaiwina &&&&&&&&& za jutro :-)
gawit mam nadzieje ze dzisiejsza noc bedzie lepsza :tak:
atana śliczna dziewczyneczka :-)
asiołek aby nie męczyły małej juz bóle brzuszka :tak:


ufff nadrobiłam :-D
 
My już po badaniu w kierunku ROP wszystko w porządku , samo badanie wygląda okropnie ale dość szybko poszło.

Anna na pleśniawki stosowałam Gencjanę wodny roztwór (inaczej fiolet) ale we Włoszech pewnie tego nie dostaniesz:no: na kolki Espumisan w kroplach.
 
Edys - ja będę rodziła z panią Anią Barwinska ;-) no chyba ze coś jej wyskoczy to niewykluczone ze mnie przekaze tej twojej. Moja bratowa rodziła dwa razy z Barwinska i była zadowolona z jej pomocy wiec dlatego wybrałam ją :-)
 
reklama
Dziewczyny, nie poczytam, bo załamkę mam i płaczę dziś pół dnia. Byłam u pediatry osłuchać Małą z racji tego kataru (osłuchowo ok), ale lekarka usłyszała szmery na serduszku. Bardzo się boję, bociąż myślę o tym cholernym rumieniu zakaźnym w ciąży.
Mam się zgłosić na echo serca i konsultację kardiologiczną.
 
Do góry