reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Ja dzis sie dziwnie czuje. Jakbym okres miala dostac. Mam napady goraca,pobolewa mnie podbrzusze , to plecy, raz nie chce mi sie jesc a. Za chwile mam wilczy apetyt. Mam jazde poprostu jest mi slabo I mam ochote komus przywalic
 
reklama
Hej
U nas noc taka sobie. Kornelka budziła się co 2,5 godziny i jeszcze w międzyczasie Martynka wołała :-( więc mam wrażenie, że ciągle wstawałam :-(

Lilith (bo chyba tylko Ty, poza mną, karmisz wyłącznie mm) powiedz jak Dex z kupkami? nie ma problemu? bo mi się wydaje, że Kornelia ma :-( tylko, że ona jeszcze taka malutka. nawet tygodnia nie ma i już byłyby takie problemy? a może mi się wydaje?
Jak to jest z kupkami dzieci mm? co ile powinny robić?

Jak tam Martyna i Atana? są jakieś wieści?

Cięzarówki kochane trzymam kciuki za Wasze rozwiązania! kiedyś to musi nastąpić choć rozumiem, że macie dość!ale choć chłodniej się zrobiło

A właśnie mamusie które urodziły 08.08 kiedy zamierzacie wyjść na spacer? kurde ja chciałam w weekend ale ma być brzydka pogoda :-(

Zaraz mama przyjedzie do Korneli bo ja muszę jechać zgłosić ją w przychodni bo niestety przez telefon nie można :no: a wczoraj , jak mąż był w domu, zupełnie mi to z głowy wyleciało
No i muszę skoczyć do marketu po jakiś smoczek dla małej, coś w stylu jak macku pokazywała, bo ona ma silną potrzebę ssania a smoczka z aventu który mam nie chce więc może przypasuje jej inny

A rana po cc mi się paprze :no: nie wygląda za dobrze niestety :no: eh jeszcze tylko z nią problemów mi brakowało! a mówiłam lekarzowi, żeby wyciął mi ten wielki brzuch skoro i tak ciacha i tak ciacha ;-)to się śmiał :-D a swoją drogą to w sumie szkoda, że za jednym zamachem nie można było zrobić właśnie jakiejś liposukcji czy czegoś w tym stylu :-D
Nie mam kiedy wietrzyć rany, bo jak Kornelia śpi to chcę pobyć z Martynką więc nie mogę sobie pozwolić na leżenie i wystawianie rany choć powinnam. teraz 3 dni mąż będzie w domu to może jakoś się to uda
 
Kama nie wiem . Chyba jeszcze nie. Sama nie wiem tyle tych boli . Ze sie skupic nie moge . Ale bede pisac. Teraz to nawet glupie jeksty mojego brata doprowadzaja mnie do placzu- to nie moj dzien. Hormony buzuja
Dziewczyny zakupilam wiesioka.jak go stosowac?
 
Coraz mniej czasu na forum, cztam na bieżąco, ale odpisac problem, brak czasu.

Sierpniowa mocno zaciskam kciuki za Was, niech maluszek zdrowieje. Aż wstyd, ż w dzisiejszych czasach, mamy takie warunki, niby coś się zmienia, ale nie zawsze tam gdzie powinno najbardziej.:no:

Ojaka super ze tak szybko poszło, a synuś też zaakceptuje nową sytuację, my potrzebujemy na to czasu, a co tu mówić dziecko.

Fiuufiuu ale fajny ten Twoj synuś, taki mały, a taki dorosły. Wczoraj mial swoje święto, ja spóźnione życzenia, ale wszystkiego co najlepsze dla syncia.

Asiołek trzymam kciuki, żeby było coraz lepiej, podziwiam Cię za walkę z kp, ja niestety przegrywam, Hania ciągnie bardzo często, ale nie dojada więc mm idzie w ruch, niby pokarm mam, bo nieraz aż wycieka, ale mala po piersi jeszcze jest głodna. A że urodziła się drobiutka to niech ma mm też.

W nocy śpi nam bardzo ladnie i w końcu zaczyna spać trochę w dzień.:-D Ale radocha jak uśnie w ciągu dnia.:-)

a i dziś odpadł pępuszek, ale żeśmy się go zszukali :szok:a on na pleckach był.:szok:

W poniedzialek pozbylam się szwów, jejku co za ulga.:-D

trzymam kciuki za mamusie w dwupakach oby się już rozkręcalo, a za mamusie cesarkowe oby jak najszyciej dochodzily do siebie.:-)


Nie wiem, czy przeoczyłam, czy Izis się nie odzywa?
 
Magda u nas mm idzie jak woda :) ja zwyczajnie ciągle jeszcze walczę o kp... ale złośliwość losu jest masakryczna dziś - ponieważ właśnie zepsuł mi się laktator!!!! a furaginu w takiej ilości nie mogę stosować karmiąc :(((( dzwonię do wypożyczalni bo zostanę na weekend z niczym .... a to długi weekend .... przecież nie odzyskam potem tej laktacji jak tyle dni będę bez ściągania :(((( a ręcznie nie potrafię :((((
 
Cyc jest grany więc mam czas coś napisać ;-)
Kac pojechał do babci a mi serce pęka że złą mamą jestem. Ale z M ustaliliśmy że jak babcia będzie wolną to 2-3 razy w tygodniu Kacpuś pojedzie żeby się nie odzwyczaił. Przy nim z karmieniem mam problem bo Antoś je nawet 30min... Ech.
A dziś jak jadł to zauważyłam że noskiem mu ucieka mleko :O
Dziś zrobiłam z M kolejne słoiki na zimę. Cukinia z curry :-) Jeszcze botwine powekuje i będą fajne zapasy :-)
 
Spieszę donieść, że przechodzę na dietę bezmleczną i jestem załamana. Z Synkiem wytrzymałam 8 miesięcy, ale byłam wrakiem (psychicznym) człowieka. Na normalne jedzenie rzuciłabym się jak kanibal na człowieka!!!!
Pani doktor ma podejrzenie, że u Nikoli też jest nietolerancja białek mleka krowiego. Mam odstawić wszystko, co zawiera mleko + wołowinę i cielęcinę. Za jakiś czas mam zrobić prowokację i sprawdzić czy to na pewno alergia.

Katarek ma nadal, do tego gardełko czerwone. Jakiś typ z licznych odwiedzających sprzedał Jej infekcję - SUPER!!!!!!:no: Ludzie nie myślą! Tak więc mamy siedzieć w domu i żadnych wizyt nie przyjmować.

Katrina, trzymam kciuki! Oby ruszyło!

P.S. Alergia, nie alergia, ale dziecię w 10 dni przybrało 500 gram, więc przekroczyła 4 kg !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mi dzisiaj psycha siadła i pojechałam sprawdzić czy te moje dziecko jeszce tam jest. Wczoraj znowu miałam mało ruchów a dzisiaj juz nic nie czułam. Oczywiście jak zaczęli sprawdzać to dziecko zaczęło sie ruszać i wyszłam na panikare ( i słusznie ;)) przez 1,5 h kiedy byłam podłączona miałam jeden skurcz, wiec raczej nie napawa to na rychły porod. Na szczescie uspokoiło mnie to i teraz czuje sie super. Zośka ma 3400 :)


Kama- braku masazu raczej nie zauważy. Masaż ma Cie uchronić przed pęknięciem, ale tego nie zagwarantuje. Mysle, ze położna chce dobrze ;) zawsze możesz masować tylko na zewnątrz - tzn delikatnie nałożyć olejek.
Natkusia- super, ze masz tyle energii - oby tak dalej :)
Sylwia- oby sie jednak cos ruszyło
Angie- korzystaj z tych miłych chwil kiedy jesteście razem i postaraj sie za duzo nie myślec o tym, ze to sie niedługo skończy.
Annias- oby zadziałało
Ojaka- zycze Ci abyś mogła tak krzyczeć :)
Karaiwina- pewnie jak ten czop odchodzi,to długo juz w dwupaku nie pochodzisz
Sierpniowa- kciuki za dobre wyniki
Fiufiu- fajny ten twój synek i taki mądry
Mexi- wydaje mi sie, ze 15
Asiolek- współczuje tych problemów z pecherzem
Martuśka- cierpliwości, prędzej czy pózniej musi sie unormowac ;)
Katrina - moze cos sie dzieje? :)
Gawit- moze jednak staraj sie wietrzyć te ranę, zeby nie zrobiło sie gorzej
Magda- dobrze, ze ty dobrze dochodzisz do siebie po cesarce
Gorgusia- musza byc smaczne te przetwory. Mi sie zawsze wszystko psuje i juz nie robię ;)
Kaspian- bez mleka da sie żyć,oby nie wyszły nietolerancje juz na nic innego


Lista na dziś powinna wyglądać tak:
1.Barbarka1611 2.Justyna919 3.Karaiwina 4.Atkaa 5. Faisca 6.Oszqurde 7.EwaEs 8.Katrina86 9. Pieceofcake 10. Sylwia88 11.Sylwia_k 12.MartuŚka92 13.Kama11 14.Annias 15.Madruszka
 
Do góry