reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cześć.

Dziewczynom w dwupaku – żebyście się rozpakowały w dogodnym dla Was terminie!

Mamom rozpakowanym – gładkiego ogarnięcie nowej rzeczywistości.



U nas nocka gorsza, pobudki co 1,5-2 godziny... Nie wiem czy znów jakiś skok rozwojowy czy zwyczajnie przerywnik w sielance nockowej, bo do tej pory to było jedno karmienie w nocy. Mam nadzieję, że to jednak sprawa jednorazowa.

Florian ostatnio coraz bardziej aktywny: rozgląda się dookoła, zaczyna wydawać dzwięki podobne do gaworzenia, główkę podnosi wysoko, no i najlepiej oglądać świat z perspektywy maminych rączek. I mały żarłoczek jest z niego, w dzień co dwie godziny woła jeść.

Niestety męczą go też bąki, ile się napręży i nastęka to jego, bidulek... Masuję mu brzuszek specjalną maścią, dostaje Lefax i herbatkę koperkową, trochę pomagają...
 
reklama
To wyczekiwanie jest beznadziejne,ale dziewczyny- możecie być pewne że to już niedługo ;-) Trzymam za Was kciuki.

Fiuu- niesamowity jest Twój Lulu :-D

Monya- fajna pamiątka :-)

U nas noc całkiem fajna. Antos budził się o 1 i 6. Tylko ja chyba popłynęłam z jedzeniem i troszkę mu brzuś dokuczał :-(

Kaci pojechał z tatą załatwiać sprawy a my z Antkiem się karmimy. Zaraz go odloze i biorę się za jakaś robotę.
 
Brzuchatki powiem tylo ze u mnie zadzialal dluugi spacer i przesadzanie na kolanach storczykow. Potem wchodzenie na 4 pietro i obfity obiad. Jak sie kladlam o 23 to brzuch pobolewal i mysle sobie albo mnie przeczysci albo sie zacznie. O 1 skurcze i krwawienie. Takze myc pidlogi na kolanach;)
 
Witam poniedziałkowo

U mnie nieco mniej słonka dziś ale to i tak nie przeszkadza by wybryknąć na spacerek. Uwielbiamy łazikować tj. Brysiek przesypia zwykle cały spacer a dreptam ja ale to w końcu drobiazg. Czekamy na położną na cotygodniowe ważenie ciekawa jestem ile mały przybrał tydzień.;-)

Trzymam kciuki za nierozpakowane jeszcze brzuchatki oby wszystko poszło po waszej myśli.
Rozpakowanym mamusiom życzę wytrwałości, po pierwsze miesiące to nie lada wyzwanie. :-):-)
 
reklama
My nie wychodzimy. Mloda dostala paskudna wysypke i musza to sprawdzic, zbadac crp i morfologie. Jakies specjalne kapiele beda jej robic. Do jutra obserwacja a jak crp bedzie duze to antybiotyk. Normalnie leze i rycze :(
 
Do góry