reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Melduje sie. Na trzecia dobe jest znosnie. Bol mniejszy. Mala to ssak nad ssaki. Brodawki poranione ratuje sie maltanem. Dziwnie mi obslugiwac pipke malej. Wydaje mi sie, ze pisiolek latwiejszy w obsludze. Jutro mam nadzieje do domu.:)

Dziwnie mi nie byc w ciazy, tesknie za starszym synkiem, no i jestem ciekawa jak dam sobie rade w nowej roli podwojnej mamusi:)

Milego dnia wszystkim zycze
 
reklama
Witam sie i ja z rana. Widze ze kazda ciezarna jest juz zniecierpliwiona :/
Ja juz nie spie, zaraz ide do wanny wykapie sie i doprowadze do porzadku :)
A jeszcze cholerka czyrak mi sie zrobil pod pacha prawa i boli jak cholera :/ juz troche pekl sam ale juz mam ich dosyc bo to ktorys juz z kolei :/ powiem znowu lekarzowi i poloznej o tym :/ a teraz uciekam i milego dnia ;)
 
Witam się i ja ze skurczmi z rana :dry:
Już mam dość. O soboty przez całe dnie męczą mnie skurcze i co????? Jak na razie echo:wściekła/y: Nie zaglądam ostatnio często ale nie mam siły. dzisiaj pół nocy nie spałam a od 6 znów powtórka z rozrywki i co ok 10 min skurcze. Jak nie przejdzie przez najbliższą godzinę to jedziemy na ip niech chociaż sprawdzą co się dzieję.
Przepraszam że tylko o sobie
Dziewczyny czekające - rozwoju akcji
Szpitalne - powrotu do domu
Już rozpakowanym cierpliwości, szybkiego powrotu do formy i samych pozytywnych myśli
Jeśli będę w szpitalu to niestety zostanie mi fb bo na moim telefonie nie ogarne forum
Także trzymajcie się kochane
 
Moniq trzymam za ciebie mocno kciuki.

Dzień dobry reszcie. Jakoś nie mogę juz zasnąć.pewnie w dzień podrzemie.wybaczcir,że sie do konkretnych z www nie odnoszę ale z tel ciężko.

U nas nocka ok. Teraz Inka steka trochę (niestety bąki ją wzbudzają).
W ogóle mam taka refleksje,że Łuku wydaje minsie teraz taki wielki. A przecież to mój mały synek.
Rozwalil mnie tez tekstem,że gdy mówiłam mu,że musi być delikatny dla Ireny,to on mi odpowiedział,że mam na sprawę spojrzeć holistycznie.... 4 latek....
 
Właśnie znalazłam na telefonie. Zostawię sobie na pamiątkę.
ImageUploadedByForum BabyBoom1407740521.829340.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1407740521.829340.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1407740521.829340.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 77
hej:) jak sobie radzicie mamusie, jak sie czujecie brzuchatki? u nas super, maly nakarmiony, lezy na brzuszku, skubaniec maly juz glowke podnosi...jak mial 2 dni to juz podnosil jak sie go bralo do odbijania...silacz moj maly,nawet lekarka sprawdzala bo nie mogla uwierzyc:)nawal pokarmu mam i musze odciagac bo maly nie wyssie a cycki bola... ciezko mi jakos teraz znalesc czas na forum, choc czasem zagladam z kom jak malego karmie...gratuluje wszystkim nowo rozpakowanym...buziak
 
reklama
Zgłaszam ze u mnie pełnia do niczego się nie przyczyniła ;-) spałam twardo bo przez wizytę teściów poprzedniej nocy niewiele spałam. I chyba dlatego tej nocy tak dobrze mi się spało. Śniadanko zjedzone, zaraz pranie zrobię i będę toczyć się dalej ;-)
 
Do góry