reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ojaka trzymam kciuki &&&

A ja ostatnio mam pracowite dni, sprzatam chalupke na przyjscie malucha ale nie jest latwo w 38 tygodniu latac i sie schylach czy skakac po stolkach :p wiec padam ze zmeczenia :)

Majula ojejku bardzo wspolczoje ze tak sie sytulacja u ciebie potoczyla, bezsensu :/ ty sie meczysz a oni czekaja na akcje ehh. Nasi polscy lekarze sa do doopy :/
Gawit super ze juz masz malutka przy sobie ! Nie poddawaj sie tak szybko z kp, bedzie dobrze. Niech ci jakas polozna pomoze od czego one sa, musza pomoc dostawic skoro cos idzie nie tak !
Teraz to i ja sie zawzielam z kp z moim Igorem mi nie wyszlo bo bylam glupia i nie prosilam o pomoc a zadna polozna sama nie przyszla zeby pomoc :/ i tak tylko 2 tyg byl na moim mleku a potem mm. A teraz stwierdzilam ze od czego one sa musza mi jakos udzielic pomocy skoro nie bede sobie radzic z przystawieniem dziecka do cyca. ;)
Gorgusia twoj synek musi zaakceptowac nowego czlonka rodziny, narazie moze odczuwac zagrozenie bo ktos maly zabiera mu mame. Tak jak pisza dziewczyny prosic go zeby duzo pomagal, albo wlasnie czasem znalesc czas wylacznie dla niego zeby zobaczyl ze dalej jestes jego i ze go kochasz ;) choc latwo mi mowic bo jeszcze niewiem jak moj 4 latek zaareaguje a twoj ma dwa latka tak?
Fasica kurcze mam takie same dni ze mam wrazenie ze tak ciaza sie nigdy nie skonczy. A nic nie zapowiada porodu :/
Madison ja mam takie same podejscie do smoka moj syn tez mial 2 lata jak odstawilismy smoka bez zadnej awantury, pewnego wieczoru nie bylo smoka i koniec usnol i przespal noc. I nawet nie zapytal potem o niego.
Tylko tyle dalam rade nadrobic bo ide do wanny bo czuje sie okropnie upocona a nie lubie tego.
W ogole to odebralam badania i jakies bakterie w moczu powychodzily i niewiem jeszcze co bo doczytac sie cholerka nie moge. W pon wizyta ciekawe co lekarz powie. I zaznacze mu ze znaczniej mniej ruchow czuje noz wczesniej, caly dzien cisza a potem na wieczor troche i tyle. Martwie sie tym ;/
 
Gawit nie poddawaj sie, pamietam z pierwszym dzieckiem ze przez pierwsze dwa tygodnie plakalam z bólu przy karmieniu sutki były pokrwawione ale pózniej sie wyrobily. N
 
Witam się wieczorem, oj coraz lepiej ogarniam życie z Hanią. W nocy śpi nawet 5 godz. położna mówiła żeby nie budzić na karmienie. Za to w dzień jest bardzo towarzyską i bardzo mało śpi.
Karmię piersią ale mm też bywa w pogotowiu. Niestety, małej brakuje jedzenia i na dobicie po kp dostaje mm.
Gawit niestety ją też mam problem z bólącymi sutkami, próbowałam nakładek, ale Hania nie była zachwycona i nie chciała jeść. Bolały bardzo ale podobnie jak Kama11 już się wyrobiły i jest nieźle, bolą trochę na początku, ale później jest ok.

A co do smoka, to ja wczoraj Hanię dwa razy złapałam na stanie kciuka, z dwojga złego wolę smoczka. Mój syn miał smoka i był dla nas i dla niego wybawieniem. Smoka wyrzucił jak miał rok i 10 miesięcy i żadnej histerii nie było. Smoczek poleciał do Mikołaja.;) I teraz też mam nadzieję że Hania też będzie ssała smoka.:)

Ojeka serdeczne gratulacje, ale fajna waga Twojej królewny.
 
Ostatnia edycja:
GAWIT - ja tez to przechodzilam i z synkiem i teraz z laktatorem. Przez około tydzien, moze ciut wiecej. Wtedy każda myśl o karmieniu kolejnym to tortura. Ale to szybko mija, a wygoda karmienia piersia pozostaje :) Takze jesli chcesz karmić to nie poddawaj sie jeszcze.

MAGDA - juz masz taka towarzyszkę dnia? :) Ten rytm to sie pewnie jeszcze wiele razy zmieni.
U mnie poki co to prawie samo spanie. Od dwoch dni troche popatrza na świat po jednym czy dwoch karmieniach. No ale to wcześniaki. Ich termin porodu to najbliższy poniedziałek ;)
 
reklama
Mnie chyba babyblues lapie :( mozliwe ze tak szybko? Kornelka to mala maruda :( duzo placze :( i taka strachliwa jest :( wszystko ja wybudza. Jesc tez chce duzo :( mimo dokarmiania mm to ona ciagle glodna :( eh ja chce do domu :(
 
Do góry