reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ojaka super waga Oli,: gratulacje dla WAS
A my za godzinę świętujemy dwa tygodnie Hanny. Cudowne 2 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:
Ja sie tylko melduje że wsi. Lulas stwierdził,że mu sie siostra podoba,glaszcze,całuje,bajki czyta :-)trochę go wkurza,że nie gada jeszcze ale i na to przyjdzie czas :-) zobacy co przyniosą ken e dni. Inka za to nie najlepiej zniosła podróż,długo nie mogła zasnąć biedaczka. Gratulacje dla nowych mamus,
Gawit mnie suty bity tydzień bolały tak,że krzyczalam.to minie.
 
Agula Ojaka GosiaDr dziewczyny jeszcze raz wielkie gratulacje.:tak:
Gawit kochana trzymaj się. Tulę mocno
Co z Wyczekany??

U mnie cisza. Od czasu do czasu pojawi się jakiś skurcz ale to nic. No cóż pozostaje czekać aż mój uparciuch się zdecyduje wyjść.
Dzień aktywny - zrobiłam ogórki, troszkę ogarnęłam mieszkanie ale jeszcze jutro będzie robota.
Dziewczyny szpitalne oby szybko do domku Was wypuścili.
Dziewczyny z problemem z kp trzymam &&& by kryzys minął i poszło po Waszej myśli.
Ja zaraz zmykam ipomolestuje mojego P może po tym coś ruszy.
Spokojnej nocki kochane


Ps. Dziewczyny sprawdzcie listę w mojej sygnaturce czy coś nie pomyliłam
Ps Naliczyłam że w tym tygodniu urodziło się 11 dzieciaczków
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Ojaka, GosiaDr gratulacje!

Ja dzis cały dzien zasówam jak mały samochodzik. Kuchnia posprzatana wraz z wszystkimi dziadkami, łazienka lśniące, łóżeczko rozłożone, sypialnia z grubsza ogarnieta, papiery posortowane, remont ku końcowi. Zostały tylko gniazdka do powsadzania i llistwa miedzy kaflami, a dechami. Pomoc teściowej i szwagierki nieoceniona. Kochane sa! Jutro dzien dla mnie. M. powiedział, ze ja decyduje co robimy cały dzien;) o jest tylko do mojej dyspozycji. A w poniedziałek szpital:( Już z 4 razy dzis plakalam z tego powodu... Odezwę sie prawdopodobnie ze szpitala już. Powodzenia dla Was wszystkich!
 
O matko padam na twarz. Miałam teściów w odwiedzinach od 18, właśnie pojechali - jest 1.30 :-o
Jutro opiszę cała sytuacje... Idę się kąpać bo nogi spuchniete i ogólnie padam. A jutro wielkie sprzątanie i zmywanie po gościach. Nie odniosę się bo od rana zachrzanialam a o 13 dowiedziałam się że przyjeżdżają wiec juz w ogóle były wysokie obroty.
 
Moje mleko dzis jak śmietana. Ponad 4h pospaly na nim :)

GAWIT - jak zwał tak zwał, moze baby moze blues, a moze i nie. Na pewno porod to przeżycie i na pewno hormony teraz maja własne intenstywne zycie.
Moze Kornelia tez bardzo to wszystko przeżywa. Czytałam, ze tak moze byc. Mój synek miał pierwsze dni po powrocie do domu takie, ze sie nie dał odłożyć z rąk, a najlepiej to z piersia w buzi spać 24/7. W pierwszym tygodniu zycia dostał smoczek, bo inaczej bym oszalała.
Takze moze chodzi jej o jedzenie, a moze o Twoja bliskośc i ciepło. W końcu bylyscie razem 9 miesięcy. I pilnuj by nie wpaść w błędne koło - bo zbyt duzo jedzenia to bedzie bol brzucha i płacz, ktory ukoi oczywiscie jedzenie i ssanie i koło sie zamyka.
Oby do domu!
Ja po cc miałam dzieci w inkubatorach, ale wiele razy myślałam o tym, jakim cudem miałabym sie teraz nimi zajac, zwłaszcza sama i zwłaszcza w warunkach wielu szpitali. Nie żałuj sobie płaczu czy żali jakby co. Wszystko sie powoli pouklada.

MAGDA - kiedys moze wyjada na studia do innego miasta, to wtedy odpoczne ;)
 
dziewczyny piszę po nocy z telefonu... Myślałam, ze ból po cięciu to jedyna atrakcja jaka mnie spotka ... :-( mój pęcherz nie podejmuje pracy po operacji... Ból straszny...
Ale za to Oliwka jest cudowna, wczoraj Maja ja poznała i popłakała się ze szczęścia a ja razem z nią. Cudowny moment...
Dziś wpiszą mnie do domu z cewnikiem do ćwiczeń.... Ściskam Was ciepło...
 
reklama
Na moim mleku spaly dwa razy po 4h, a na mm 3.5, lipa z tym mm ;)

ASIOLEK - o kurcze... Do tej pory to zagladanie nam w majtki: sika - nie siła traktowalam jako działanie pro forma, a tu jednak zdarzają sie zupełnie niespodziewane rzeczy. Współczuje bardzo.
Czy wiadomo dlaczego to sie wydarzyło?
Oby szybko poszło w zapomnienie!

Reakcja Mai - suuuuper :)
 
Do góry