reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Majula - współczuje sytuacji. Męczą Cię niepotrzebnie.
Ja teraz leże na położniczym na inflackiej - i jestem zadowolona.
Trzymam kciuki aby nie męczyli Cię już tylko zrobili cesarkę

Monia - hop hop jak u Ciebie ?
 
reklama
Agula - ja w 2012 roku w Imidzie rodziłam. Z Iza Kowalska - cieslak. Taka blondynka ok 35 lat. Tak z ciekawości pytałam - moze tez na nia trafiłaś.
 
U mnie wielka cisza ale ja poczekam dzięki ze pytasz Edys
A takie krótkie info z fb GosiaDr urodzila 08.08.14
Wpadnę wieczorkiem jak będę miala komputer bo z Tel strasznie źle mi się piszę
 
Edys to dobrze ze jestes zadowolona. Ja juz mam to wssystko gdzies.. dalo mi lekow tyle ze teraz na ktg cisza.. slurczy brak.. zajebiscie .. pol nocy i ponad pol dnia meczylam sie ze skurczami zeby p i mogli je powstrzymac.. bo tak ..
 
Majula - ta bezsilność jest najgorsza. Nie masz na lekarzy wpływu. Dziwne maja podejście- mając kawalifikacje do CC od lekarza z tego szpitala
 
Dali mi juz Kornelke :) troche mi ciezko ale musze dac rade. Karmimy sie piersia i dokarmiamy mm ale powiem Wam ze ja sie chyba poddam. Mala chyba zle lapie bo mnie bardzo boli jak ona ssie :( no zobaczymy jeszcze ale cienko widze to nasze kp :(
 
Gawit - super ze córcia już przy Tobie.
Co do kp, mnie boli na początku, pózniej już nie. Ale to chyba mała nie za dobrze chwyta. Popracuje z nia w domu. I Ty tez, nie poddawaj sie tak łatwo :)
 
reklama
Do góry