reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Na 14 dopiero... ale pierwsza ciążę przenosilam 11 dni i za nic w świecie nie chcę tego powtórzyć. Szczególnie w tą pogodę z małym synkiem na dodatek.
 
Ja juz wyglądam jak baleron, stopy w buty nie wchodzą, kostek nie widać. Rano jeszcze da się przeżyć ale już kolo południa jestem tak spuchnieta że wstydzę się wychodzić. W dodatku wszystko mnie swędzi, przyjaciel hemoroid wylazl, w życiu nie sądziłam że tyle dolegliwości można mieć na raz. Nawet udo trze o udo, coś niespotykanego w moim przypadku.
W dodatku kupujemy dom i 29 mamy przepis u notariusza a potem tylko miesiąc na remont i przeprowadzkę więc muszę być sprawna jak najszybciej.

A tak mi wrozyli że jak krótki okres czasu między ciążami to urodze przed terminem...
 
reklama
Do góry